VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Підсвічування ніг в автомобілі своїми руками

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 581 | 3 лютого 2016
Не потрібно в черговий раз пояснювати автомобілістам про те, що таке тюнінг. Бажання поліпшити і прикрасити свою машину з'являється майже у кожного власника. Одним з найбільш популярних варіантів, який має ефектний вигляд і недорогу вартість, є підсвічування. Використовувати світлодіоди можна абсолютно по-різному, але хітом останніх років став саме монтаж в нижній частині салону. Це створює дійсно розкішний вигляд навіть для самих непримітних машин. Зробити підсвічування ніг в автомобілі своїми руками досить легко і це не потребує великої кількості часу або витрат.

Подсветка ног в автомобиле своими руками

Існує кілька різних варіантів. Наприклад, можна підключити підсвічування до стандартного висвітлення, або ж до спеціального електронного блоку для окремого управління. Можна зробити і неонове підсвічування, попередньо підключивши її до датчика відкриття дверей.

Світлодіодне підсвічування ніг в автомобіліПодсветка ног в автомобиле своими руками

Саме цей варіант вважається більш популярним. Можна легко зробити світлодіодне підсвічування ніг в автомобілі своїми руками, так як вона максимально проста в монтажі. Також для світлодіодів не буде потрібно додаткова фіксація і цілком можна обійтися звичайною двосторонньої клейкою стрічкою. Можна виділити наступні особливості світлодіодів:

  • Проста установка.
  • Дозволяє створити ефект світломузики.
  • Має високу міцність і захист від ударів, завдяки чому світлодіоди довго не виходять з ладу.

Неонове підсвічування ніг в автомобіліПодсветка ног в автомобиле своими руками

Варто визнати, що зробити неонове підсвічування ніг в автомобілі своїми руками набагато складніше, але очікуваний ефект буде набагато сильніше. Вона складніша в установці, а самі лампи набагато більш вимогливі до умов експлуатації, але головним плюсом буде саме непередаване освітлення, яке не можуть забезпечити звичайні світлодіоди. Також неонове освітлення більш дороге, тому питання вартості буде грати не останню роль.

Подсветка ног в автомобиле своими руками
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти