VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Найшвидші мотоцикли в світі: фото і особливості

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 737 | 19 жовтня 2015
Бажання створити найшвидший мотоцикл і потрапити в Книгу Рекордів цілком виправдано, тому що це забезпечує не тільки популярність, а й престиж виробнику. З цієї причини конструктори намагаються щорічно створювати шедеври, які скинуть з п'єдесталу попереднього рекордсмена. Проте, звання самого швидкісного байка на планеті вже багато років закріплено за творінням компанії Dodge, яке отримало назву Tomahawk.

Самые быстрые мотоциклы в мире: фото и особенности

Фото найшвидшого мотоцикла в світі давно прикрашає все топ списки, коли справа доходить до максимальної потужності і швидкості. Його технічні характеристики вражають не менше, ніж агресивний вид, що не залишає сумнівів і бажання оскаржувати результат конструкторів Dodge:

  • Вага конструкції - 680 кг.
  • Двигун Dodje Viper (8.3 літра) і потужністю 500 к.с.
  • Розгін від 0 до 100 за 1.7 секунд.
  • Граничний показник швидкості - 480 км / ч.Топ-3 конкурентів на звання найшвидшого мотоцикла в світіЯкщо звання лідера незаперечно закріплено за Dodge, то другу позицію ділять відразу два байка. Ними стали MTT Turbine Superbike і MTT Street Fighter. Цих конкурентів на звання найшвидшого мотоцикла в світі на фото майже не відрізнити один від одного, так як основна різниця полягає лише в потужності двигуна. Superbike розвиває швидкість 365 км / год, а старший брат Street Fighter - 402 км / год при потужності двигуна в 430 к.с.

MTT Street Fighter

Самые быстрые мотоциклы в мире: фото и особенности

MTT Turbine Superbike

Самые быстрые мотоциклы в мире: фото и особенности

Якщо попередні конкуренти є лімітованими байками, то третє місце за швидкістю належить Suzuki Hayabusa, який вважається найбільш швидкісний серійною моделлю. Вона була створена ще в 1999 році і за рахунок постійно удосконалення зуміла зберегти високі позиції в топі найбільш швидких мотоциклів в світі. Фото японського супербайка відразу дають зрозуміти, що крім неймовірної швидкості він зберіг фірмовий дизайн Suzuki. При скромних 197 к.с. він демонструє неймовірні показники, розганяючись до 330 км / год.

Suzuki Hayabusa

Самые быстрые мотоциклы в мире: фото и особенностиVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти