VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Найбільші машини і мотоцикли в історії

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 752 | 13 жовтня 2015
Категорія «найбільший» є одним з найпопулярніших видів досягнень в книзі рекордів. Щорічно багато ентузіастів по всьому світу намагаються створити найбільші транспортні засоби для того, щоб перевершити попередні досягнення. Хоч такі машини найчастіше абсолютно не практичні і конструюються виключно заради самого рекорду, саме вони привертають величезну увагу серед населення. Ще зовсім недавно звання конструктора найбільшого мотоцикла в світі належало Грегу Данхам, який зумів створити неймовірне диво техніки. Його творіння важить 3 тонни, має довжину 7.5 метрів і ширину в 4.5 метра. При цьому, згідно з вимогами комісії, яка фіксує рекорди, таке диво техніки має проїхати мінімум 100 метрів для доказу його функціональності.

Самые большие машины и мотоциклы в истории

Проте, в 2015 році в Книгу рекордів Гіннеса потрапив інший умілець, який зумів перевершити результати попереднього конструктора. Ним став італієць Фабіо Реджіан. Він зумів перевершити попередні результати Грега з великим відривом, створивши мотоцикл більш, ніж 10м в довжину. При цьому, модель володіє п'ятиметрової висотою і не менш значним вагою. Мотоцикл також довів на практиці можливість їздити, проїхавши стометрівку на підготовленій трасі.

Самые большие машины и мотоциклы в истории

Хоч розміри мотоциклів дійсно вражають, але до самого великих транспортних засобів в світі їм ще дуже далеко. Звання лідера протягом довгого часу займає БелАЗ-75710 , який зроблений білоруським заводом. Цей кар'єрний самоскид може брати на борт вантаж до 450 тонн, а його власна маса - 810 тонн. Показник вантажопідйомності також є першим в світі серед вантажних автомобілів. При цьому, гігант розвиває максимальну швидкість до 64 см, за рахунок потужності двигуна в 4600 кінських сил.

Самые большие машины и мотоциклы в истории
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти