VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Цікаві факти з історії автомобілебудування

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 776 | 23 вересня 2015
Сьогодні майже кожна людина вміє водити автомобіль, хоча далеко не всі замислювалися про те, що цілком очевидні за сучасними мірками речі спочатку мали зовсім інше значення. Наприклад, перші в історії номерні знаки були введені в експлуатацію зовсім не так на автомобілях, а на кінних екіпажах. Лише після 1899 роки таким чином почали маркувати машини. Літерні символи на номерних знаках також з'явилися завдяки комерсанту Рудольфу Херцогу. Він звернувся до міської влади з проханням поставити біля номерного знака ініціали своєї коханої Йоганн Анкор.

Интересные факты из истории автомобилестроения

Багато цікаві факти про все , що стосується автомобільної промисловості, також переповнені різними курйозами. Наприклад, сьогодні мало хто пам'ятає причини, за якими відомі «Жигулі» стали продавати під маркою «Лада». Насправді головною причиною для подібних змін став експорт машин в Європу, так як у Франції, Італії та Іспанії оригінальна назва заводу була співзвучна із словом «жиголо». Також автомобіль Лада Калина в Фінляндії має цілком іншу назву, а саме маркування 119. Основною причиною такої зміни стало те, що на фінському слово Kalina означає стукіт, гуркіт, деренчання і тріск, що явно не пішло б на користь її продаваемости.

Интересные факты из истории автомобилестроения

Одна з найвідоміших моделей радянського автопрому « Перемога » спочатку носила абсолютно інша назва. Конструктори дали автомобілю ім'я «Батьківщина», але після іронічного питання Сталіна «почім у нас Батьківщина буде?» Негайно було прийнято рішення про зміну назви модель на «Перемога».

Интересные факты из истории автомобилестроения

Страхова компанія Churchill з Великобританії змогла довести, що прямоточний глушник не тільки збільшує швидкість автомобіля на 5%, але і сприяє погіршенню слуху водія на 2-3% за кожен рік.

Интересные факты из истории автомобилестроенияVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти