VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Всесвітній день без автомобілів

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 439 | 23 вересня 2015
У багатьох країнах 22 вересня кожного року проводитися всесвітній день без автомобілів . Його основним девізом є заклик не забувати, що місто і його вулиці створені в першу чергу для людей. Це одна з найбільших акцій світового рівня, яка проводитися простими людьми на добровільній основі. В основі її концепції лежить нагадування про те, що надмірна автомобілізація суперечить основній суті людського життя. Крім високих цілей і філософського контексту, акція носить цілком практичний характер - вона дозволяє показати, що є альтернативні способи пересування, які можуть бути не менш ефективні, ніж автомобілі.

Всемирный день без автомобилей

У світі фактів зафіксовано, що вперше така акція була проведена в 1973 році в Швейцарії. Під час бурхливого паливної кризи влади країни закликали всіх громадян відмовитися від автомобілів на чотири дні. Після цього деякі окремі заходи проходили в різних країнах Європи до тих пір, поки в 1997 році Великобританія не організувала повномасштабну акцію. Починаючи з 2001 року подібного роду заходи стали проводитися в більш, ніж 35 країнах.

Всемирный день без автомобилей

Для того, щоб стимулювати громадян брати участь в подібних діях, в деяких містах влада свідомо обмежують можливості руху. Це дозволяє людям пересідати на велосипеди. Навіть не дивлячись на такі акції, багато міст сприяють розвитку велосипедної інфраструктури, що сприяє не тільки економії, але і меншому забрудненню навколишнього середовища. Згідно з даними, в акції зазвичай бере участь не менше 100 мільйонів чоловік в більш, ніж 1500 містах світу. Для прикладу, вчені підрахували, що якщо на одну годину зупинити автомобільний рух в Москві або інших багатонаселених столицях, то в атмосферу буде викидатися на 2.7 тисяч тонн менше шкідливих речовин.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти