VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Пора міняти шини: основні ознаки того, що протектор зношений

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 1628 | 15 червня 2015

Безпека руху авто багато в чому залежить від покришок. Саме тому стежити за рівнем зносу шин кожен водій повинен постійно, систематично перевіряючи їх актуальний стан. Деякі намагаються заощадити, використовуючи одні покришки пару сезонів. Це можна робити, якщо автомобіль експлуатується не надто часто. Але при щоденній їзді колеса досить швидко зношуються. В результаті ймовірність, що шина не зможе утримати машину на трасі, зростає. Це невиправданий ризик, якого варто уникати. Замінити покришки так само просто, як підібрати і купити запчастини чері далі. Головне робити це вчасно.

Пора менять шины: основные признаки того, что протектор изношен

Основною характеристикою протектора шин, який відповідає за забезпечення зчеплення автомобіля з поверхнею дороги, вважається глибина (висота). Даний параметр визначається відстанню від зовнішнього краю покришки до дна малюнка. Висота протектора літніх шин (нових) становить 6-8 мм, зимових - 8-10 мм, а у покришок позашляховиків вона може досягати 15-20 мм. Чим більше зношується протектор, тим нижче рівень керованості автомобілем. Якщо його висота в зимовій гумі стерлася до 4 мм, а в літній до 1.6 мм, необхідна негайна заміна шин. Виміряти цю характеристику можна за допомогою штангенциркуля, спеціальної лінійки з глубиномером, або використовуючи монету номіналом 10 копійок. Для цього потрібно поставити її в канавку. Якщо ховається лише її ободок, гума дуже зношена і потребує заміни.

рівномірність зносу

Значення має не тільки рівень зносу протектора, а й його рівномірність. Перевіряти глибину слід з різних сторін покришки. Показовим буде мінімальний результат. Якщо знос протектора на зовнішній і внутрішній стороні шини сильно різниться, варто перевірити розвал-сходження автомобіля.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти