VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Що таке прокатка дисків і навіщо вона потрібна?

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 2449 | 9 червня 2015

Закономірно, що більшість автовласників роблять все для того, щоб їх машина перебувала в максимально працездатному стані. Сьогодні технічне обслуговування, заміна запчастин і т. Д. Обходяться досить дорого, тому необхідно дбайливо ставитися до свого чотириколісного друга. Проте з часом, навіть при максимально скрупульозному догляді за автомобілем, виникають різні поломки, - зокрема, пошкоджуються колісні диски. На початковому етапі виникнення подібних проблем вам знадобиться прокатка колісних дисків ціна на яку в більшості автосервісів щодо демократична.

Что такое прокатка дисков и зачем она нужна?

Для чого потрібна прокатка дисків

Ремонт дисків - досить поширена послуга. Досвідченим водіям не один раз доводилося її замовляти. В процесі експлуатації машини диски змінюють форму, особливо якщо вам доводиться часто їздити по поганих і нерівних дорогах. А таких в Росії, м'яко кажучи, вистачає.

На око пошкодження колісних дисків виявити складно. Проте, якщо вчасно не здійснити ремонт, можуть виникнути серйозні проблеми на дорозі. Вам не тільки буде складно керувати автомобілем, особливо на поворотах, - при такому розкладі недалеко і до ДТП.

Як проводиться прокатка

Для проведення робіт по прокатці дисків використовується ряд спеціальних інструментів і пристосувань. Більшість автосервісів обладнані якісними сучасними верстатами. Вони мають ряд переваг:

  • зменшуються трудовитрати;

  • ремонт проводиться набагато швидше;

  • роботи контролюються комп'ютером, що набагато зручніше і надійніше.

Після завершення прокатки колісного диска він стає симетричним. Крім того, усуваються різні його деформації.

При нормальних умовах прокатка диска займає близько 15 хвилин. За цей час можна прогнати і вирівняти диск на спеціальному верстаті. Проте сильно пошкоджені деталі можуть оброблятися і до півгодини.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти