VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Як правильно зберігати шини?

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 3826 | 17 березня 2015
Напевно кожен, хто має автомобіль, замислювався над тим, як правильно зберігати шини. Де і як залишити їх на літній сезон, щоб вони не тріскалися і не висихали? Що саме негативно діє на покришки, а що допоможе зберегти їх якість? Кожен автолюбитель хоче якомога довше їздити на одному комплекті шин, не купуючи новий.

Как правильно хранить шины?

Це може здатися дивним, але найкращим фактором, що захищає шини, є постійна їх експлуатація. Справа в тому, що до складу шин включені спеціальні добавки, які рівномірно розподіляються по структурі гуми під час її прогріву в процесі руху.

Оскільки їздити влітку на зимовій гумі куди гірше для неї, ніж зберігати, відзначимо кілька важливих моментів, які дозволять нам найкращим чином зберегти шини.

Подбайте, щоб на гуму не потрапляли прямі сонячні промені. Ультрафіолетове випромінювання окисляє гуму, що і призводить до її передчасного старіння. Можна використовувати спеціальні засоби, які добре зберігають властивості гуми. Але використовувати будь-які запропоновані засоби не варто, краще застосовувати ті, які рекомендує виробник гуми.

Не зберігайте шини в багажнику автомобіля. Найкращими умовами є мінімальна кількість перепадів температур і влучень сонячного світла. Бажано упакувати в темний пакет кожну шину окремо і залишити на зберігання на полиці в гаражі або в іншому прохолодному і темному приміщенні. Краще, якщо мішок буде герметичним, але якщо домогтися цього не виходить, рекомендується випустити з нього якомога більше повітря. Само собою, шини повинні бути попередньо вимиті і висушені.VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти