VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Як застосовувати герметики для автошин?

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 3074 | 15 березня 2013
Мати повноцінну запаску завжди краще, ніж застосовувати герметик. Іноді доводиться допустити застосування герметика. Прокол колеса у авто зустрічається часто. Багато хто відразу думають про те, що треба міняти покришку, а на це піде час. Є сучасний винахід - герметик, що дозволяє дуже швидко усувати проколи колеса у авто.

Как применять герметики для автошин?

При покупці герметика зверніть увагу, щоб він відповідав температур Вашого регіону. Є герметики, які не використовують для низьких температур. Ще варто уточнювати інформацію про те, яким повинен бути радіус коліс авто, щоб підходив герметик. Деякі аерозолі не підходять для важкого позашляховика, наприклад. Будьте уважні до витрати кошти на кожне колесо, щоб балончика, вподобаного його яскравістю, вистачило на друге колесо. Не варто застосовувати герметики, якщо порізи колеса перевищують 10 мм. При порізах на бічній поверхні також доведеться поміняти колесо, потім знайти монтаж шин.

Розглянемо види автогерметиком. Існують профілактичні та ремонтні герметики. На ринку Росії багато профілактичних герметиків з упаковкою без аерозолі. Вони досить рівномірно лягають на поверхнях. У них є додаткові функції, які корисні. Наприклад, є герметик ЛОНГВЕЙ, що має здатність захищати від корозії. Такі герметики здатні усунути пористість, розшарування покришки, а при перегріванні здійснюють охолодження покришки. Складові елементи герметика, що мають невисоку температуру кипіння, випаровуються, охолоджуючи при цьому поверхню покришки.

Герметик ЛОНГВЕЙ не застосовують для камерних шин, але в наші дні камерні колеса вже не популярні.

Ремонтний герметик - аерозоль, що має склад, який здатний створити тиск усередині шини, необхідне для їзди. Але насос краще возити з собою, не у всіх препаратів є здатність робити потрібне з'єднання колісного ніпеля з розпилювачем. Стиснене повітря в колесі витратиться при несприятливому збігу обставин.

У Росії продають тільки іноземні автогерметиком для ремонту. У їх складі є акрилові полімери. Препарат здатний не замерзати на холоді, він не запалюється при перегріванні колеса.

Мінус у такому автохімії - складність динамічних балансіровок коліс. Ще одне погане якість - препарат набрякає при тривалих стоянках авто.

Є такі правила:

- Спочатку усуньте причину, що викликала прокол (приберіть цвях, камінь, проколов шину).
- Дірка не повинна бути внизу покришки. Протолкніте трохи автомобіль для цього.
- Повністю спустіть колесо.
- Рухатися можна тоді, коли після обробки герметиком обід Автоколеса відривається від землі. Це говорить про те, що подається з компресора повітря може втриматися в шині.

Вирішувати Вам, але буває, що такі ось помічники дуже виручають в критичні моменти. Тримайте герметик в машині, він може Вам дуже стати в нагоді!VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти