VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Вибір легкосплавних дисків (FAQ)

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 7271 | 22 жовтня 2007

Вибір легкосплавних дисків Сьогодні, як ніколи, автомобільний ринок пропонує величезну кількість легкосплавних дисків для автомобілів.

Відразу обмовимося, що питання підбору дисків за їх технічними характеристиками краще довірити фахівцеві. Диски також розрізняються за технологією виготовлення-но це тема окремої розмови.

Спочатку кожен з Вас повинен відповісти собі на головне питання - навіщо мені потрібні литі диски?
- Якщо Ви гонщик, то вам потрібні найміцніші і легкі диски, де кожен кг. ваги автомобіля має значення;
- Якщо Ви хочете заощадити, то литі диски вам не потрібні - дешевше купити красиві ковпаки;
- Якщо Ви думаєте, що 80% краси автомобіля це легкосплавні диски, то ви абсолютно праві.

Основне призначення легкосплавних дисків - це краса. Вибираючи диски для автомобіля беріть саме те, що подобається Вам.

Где бы вы не покупали диски, помните что диски на картинке, на витрине и на конкретном автомобиле ,- это совершенно разные вещи. РАДА: Де б ви не купували диски, пам'ятайте що диски на зображенні, на вітрині і на конкретному автомобілі, - це абсолютно різні речі. Тут має значення дуже багато: колір машини, обвіс і т.д. Виберіть 2-3 моделі дисків, попросіть продавця поставити їх поруч з автомобілем, відійдіть метрів на 10-15 і тільки тоді ви побачите, що дуже може бути, що той диск який так сподобався вам на вітрині зовсім не підходить до вашого автомобіля.

при подборе дисков – это их качество. Другий за важливістю питання при підборі дисків - це їх якість. Навіть якщо не робити посилання на наші дороги, а це не зробити дуже важко, то якості дисків потрібно приділити окрему увагу. Якщо ви хочете взяти диски дешевше - це нормальне бажання, але при цьому диски повинні бути сертифіковані в тому числі і в Україні. При попаданні в яму неякісний диск приходить в непридатність (лопається, розколюється і т.п.), в той же час якісний диск в гіршому випадку зігнеться і його можна буде отрихтовать.

Если позволяют финансовые возможности, покупайте сертифицированные диски известных производителей:Stilauto, MAK, Artec, Kosei и др. Если финансовые возможности ограничены покупайте диски производимые в третьих странах по технологии Германии и Италии: Dj, Cms, Скад и т.д., при этом обязательно требуйте от продавца оригинал сертификата качества и гарантийный талон. РАДА: Якщо дозволяють фінансові можливості, купуйте сертифіковані диски відомих виробників: Stilauto, MAK, Artec, Kosei та ін. Якщо фінансові можливості обмежені купуйте диски вироблені в третіх країнах за технологією Німеччини та Італії: Dj, Cms, Скад і т.д., при цьому обов'язково вимагайте від продавця оригінал сертифіката якості і гарантійний талон. Якщо зовсім туго, ніж купувати диски інших виробників, то може розглянути як альтернативу б / у диски?

– цена. Третій за важливістю питання - ціна. На жаль, в наших умовах зовсім не обов'язково, це дорогі диски - це якісні диски. Замовити в Тайвані клеймо "Made in Germany" коштує 8 000 $, з іншого боку не кожен власник Жигулів має можливість купити німецькі диски вартістю 320 $ за комплект.

Если разница в цене комплекта дисков составляет 20 – 100$ в зависимости от радиуса дисков – покупайте сертифицированные диски с обязательной гарантией от продавца, экономия 20$ в дальнейшем может Вам обойтись дороже. РАДА: Якщо різниця в ціні комплекту дисків становить 20 - 100 $ в залежності від радіуса дисків - купуйте сертифіковані диски з обов'язковою гарантією від продавця, економія 20 $ в подальшому може Вам обійтися дорожче. Пам'ятайте в комплекті з дисками повинні бути нові болти (зазвичай вони мають велику довжину) і центруючі вставки. Один фірмовий болт в середньому коштує 1,5 $.
VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти