VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Чи можна встановлювати легкосплавні диски на автомобіль самостійно?

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 5611 | 1 серпня 2008
Чи можна встановлювати легкосплавні диски на автомобіль самостійно? В принципі, установка легкосплавних дисків на автомобіль мало відрізняється від установки сталевих коліс, і її можна виконати самостійно. Але є ряд причин, по яких ми рекомендуємо встановлювати колеса, особливо нові, в спеціалізованих сервісних центрах. Перерахуємо їх:

* Шиномонтаж повинен виконуватися на хорошому обладнанні, щоб не пошкодити лакофарбовий шар.
* Слід переконатися, що внутрішня частина диска не зачіпає гальмівні елементи. У разі, якщо на автомобілі використовуються гальма з плаваючими супортами, то відстань від диска до супорта має бути не менше 3-5 мм. В іншому випадку, супорт може стосуватися диска після заміни гальмівних колодок.Шіна не повинна стосуватися кузова автомобіля при крайніх положеннях керма.
* При установці слід переконатися, що довжина різьбової частини болта або шпильки достатня для надійного кріплення колеса. Наприклад, «рідний» жигулівський болт, яким пріворачівается сталеве колесо, використовувати не можна - недостатня довжина різьбової частини, відсутність "спідниці". Тому легкосплавні колеса для «Жигулів», як правило, комплектуються своїми болтами.
* При балансуванні шини на колесі з використанням тягарців на "липучці" повинен вибиратися відповідний режим верстата балансування.
* При установці дисків слід переконатися, що ніщо не заважає щільному примиканню привалочних площин маточини і колеса. Щільному змиканню можуть заважати, наприклад: ловці, головки гвинтів гальмівного барабана, виступаючі за привалочную площину, ковпачки від колишнього сталевого колеса, які використовуються разом з легкосплавними.
* Колесо має бути відцентроване по центральному отвору.

джерело discoshina.com.uaVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти