VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

експлуатація Шин

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 5436 | 25 липня 2008
експлуатація Шин У цьому розділі ми дамо Вам декілька корисних порад, завдяки яким поїздки на автомобілі будуть безпечніші і Ваші шини (і диски) прослужать Вам довше.

1. Нові шини необхідно «обкатувати»

При покупці нових шин, для отримання від них максимальних зчіпних властивостей, шини потрібно обкатати.

Обкатка триває приблизно 200-300 км, в спокійному режимі. При обкатці намагайтеся уникати різких розгонів, поворотів і гальмувань.

Особливо важливо це при покупці зимових шипованих шин, оскільки шипи після шипування повинні «сісти» на свої місця і ймовірність їх вильоту помітно зменшиться.

2. Бережіть шини

Довговічність шини в першу чергу залежить від правильності її експлуатації. Термін служби однієї і тієї ж моделі шини, але різних умовах може коливатися від 1-го до 4-х років. На це впливає безліч різних чинників таких як: стиль водіння автомобілем, потужність двигуна автомобіля, якість дорожнього покриття, швидкісний режим і т.д. При «різкій» їзді і великих швидкостях, шина зношується набагато швидше. (Наприклад, на швидкості 120 км / год шина зношується в два рази швидше, ніж на швидкості 60 км / ч). експлуатація Шин

Особливо це стосується зимових, як шипованих так і нешиповані (фрикційних) шин. Ці шини розроблені для забезпечення максимальної безпеки в суворих зимових умовах. Зимові шини набагато м'якше літніх. До складу зимової шини введені спеціальні компоненти, які допомагають шині залишатися м'якою і еластичною при негативних температурах. Тому ті навантаження, які можуть легко витримати літні шини, зимові шини витримують з працею і зношуються при цьому швидше.

3. Уважно і регулярно оглядайте шини

Уважно і регулярно оглядайте шини або попросіть оглянути шини майстрів на станціях технічного обслуговування або шиномонтажу.

Слідкуйте за тим, що б на вентилі був ковпачок, він захищає ніпель від бруду і пилу.

Сторонні предмети, що стирчать в шині, (цвяхи або інші гострі предмети) можуть порушити її герметичність. Особливо це небезпечно при русі, коли їх виліт спричиняє за собою різку втрату тиску в шині.

Невеликі тріщини на бічній поверхні шини говорять про старіння шини і втрати її еластичності.

Бульбашки на боковині шини (грижі) свідчать про необоротний порушення внутрішньої конструкції шини (обриві армуючих волокон).

Увага!


З шини не повинно стирчати деталей конструкції шини (ниток, металевого дроту). А так само не повинно бути гриж або глибоких порізів. Такі шини дуже небезпечні для експлуатації та підлягають утилізації.

4. Перевіряйте ступінь зносу шини

Будьте обережні при їзді на сильно зношених шинах в дощову погоду, тому що за рахунок зменшення висоти водовідвідних канавок на протекторі шини збільшується ймовірність так званого ефекту аквапланування. Коли автомобіль, потрапляючи в калюжу «спливає» і втрачає контакт з дорогою, що призводить до втрати керованості автомобілем. Так само, при сильному зносі шини збільшується вірогідність проколу шини.

5. Перевіряйте тиск в шинах

Воно повинно відповідати тиску, що рекомендується заводом-виробником автомобіля.

Увага!

Перевіряти тиск потрібно тільки на «холодних» шинах, тобто до початку руху, оскільки при русі шини нагріваються, і тиск в них зростає

експлуатація Шин Дуже високий тиск в шинах робить автомобіль жорсткіше. При цьому збільшується навантаження на підвіску автомобіля і стає нерівномірним знос самої шини. Так само погіршується керованість, оскільки шина деформується і зменшується пляма контакту шини з дорогою.

Дуже маленький тиск веде так само до нерівномірного зносу шини і сильно збільшується ймовірність «пробою» шини і пошкодження диска. Погіршується керованість, машина починає «плавати» по дорозі.

6. Зберігайте шини в захищеному від сонячного світла і атмосферних впливів місці

Для сезонного зберігання шин бажано використовувати спеціальні поліетиленові пакети. Шини, упаковані в пакети повільніше «старіють» оскільки менше схильні до атмосферних впливів і руйнівному сонячному випромінюванню і прослужать вам довше (при покупці шин в нашому магазині всі шини комплектуються пакетами).

джерело shina-way.ru



VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});









Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти