VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Індекси швидкості (ІС)

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 7278 | 21 липня 2008
Дорожні шини мають індекси, що позначають їх максимально допустимий рівень швидкості. Вони виглядають наступним чином:

Индексы скорости (ИС)* Допуски по швидкості залежать від розміру шини.
* Слід зауважити, що величина навантаження шини буде зменшуватися в міру наближення максимальних швидкостей.
* Якщо індекс 'Z' вказано в позначенні відразу ж після інформації про величину профілю шини, в ДОПОВНЕННЯ до індексу швидкості, то швидкісна категорія даної шини відповідає тій, що вказана в таблиці індексів швидкостей. Якщо індекс 'Z' варто відразу після інформації про величину профілю шини, і НІ додаткової інформації про призначення шини, то швидкісна категорія для такої шини складає більше 300 км / год - будь ласка, зверніться до виробника за інформацією про максимально допустимої швидкості.
* Розсудлива людина усвідомлює, що швидкість водіння визначається багатьма факторами, зокрема, погодними умовами, якістю дорожнього покриття, навантаженням транспортного засобу і його зношеністю. Індекси швидкості НЕ ОЗНАЧАЮТЬ, що водії можуть абсолютно безпечно керувати автомобілем на граничних швидкостях, або перевозити граничне навантаження, на які є номінальний допуск. Це також означає, що не можна перевищувати максимально дозволену швидкість руху.

джерело shina-way.ruVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти