VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Як поміняти лопнула шину

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 4151 | 17 липня 2008
Як поміняти лопнула шину Ще не настав той день, коли ми всі водимо автолёти (але вірте нам - цей день настане!) Наші машини обладнані колесами з гумовою обувкой, званої шинами. Вони відмінно справляються зі своїм завданням - забезпечувати нам м'яку та комфортну їзду, але на жаль з ними може траплятися така неприємність, як раптова і різка втрата повітря. А лопнула шина не тільки марна, а й небезпечна під час руху автомобіля.

Зміна покришки не найприємніша процедура в обслуговуванні автомобіля. До того ж завжди так трапляється, що шина лопається в наімеенее відповідний момент: коли ви поспішаєте додому встигнути на початок футбольного матчу, на роботу, на яку не можна спізнюватися, на ділову зустріч або до дівчини на побачення.

У наші дні комусь із вас може бути пощастило мати таку машину, яка має систему оповіщення про низький тиск в шинах або, можливо, ваш автомобіль обладнаний протівоспусковимі шинами. В такому випадку ви уникнете цієї неприємної процедури зі зміни шин. Але якщо ж ви не належите до таких щасливчиків, не варто впадати у відчай. Сила приходить зі знанням. Якщо ви не знайомі з технологією зміни шини, то прочитайте цю статтю в будь-якому випадку - раптом вам доведеться допомагати поставити покришку дівчині на дорозі ...

І так ви їсте по дорозі і раптово чуєте різкий хлопок, а потім відчуваєте неприємну вібрацію автомобілю і проблеми в управління ім. Обережно зсувається до узбіччя дороги, виходьте з машини і перевіряйте - що трапилося. Швидше за все у вас лопнула покришка переднього колеса - продовжувати вести машину ви не можете і, таким чином, вам потрібно зняти колесо з розірваної шиною і поставити на його місце запасне.
Це не складно: вам знадобиться балонний ключ і деяка концентрація фізичних зусиль. Для початку підніміть машину з потрібною вам боку домкратом, при тому не заважає стабілізувати протилежне колесо цеглою або чим-небудь ще важким. Важливо, щоб ваш автомобіль стояв при цьому на рівній і плоскій поверхні, на ручнику або Як поміняти лопнула шину передачі. Тепер, якщо у вас штамповані диски з ковпаками на них - акуратно зніміть ковпак і відкрутивши колесо з допомогу балонного ключа, складаючи в одне надійне місце болти. Колеса на машину прикручують дуже міцно, тому вам треба буде застосувати грубу силу для того, щоб відкрутити болти. Віднесіть колесо в салон або багажник автомобіля, бажано загорнувши у щось - поліетилен або ганчірки, а потім поставте запасне колесо: надіньте його на вісь, вставте болти і по черзі закрутіть їх, не затягуючи кожен болт відразу - це необхідно, щоб колесо поставити рівно , без перекосів. Тепер ви можете продовжити шлях і поміняти лопнула гуму на зручній вам стоянці.

Для того, щоб вдало і адекватно поміняти лопнула покришку, спочатку ви повинні знати, як вибирати шини на заміну пошкодженим і непридатним для подальшого використання.
Перш за все, переконайтесь, що диск колеса з пошкодженою шиною, не пошкодився: все ж він деякий шлях пройшов фактично на обід. Після того, як ви оберете і купіть потрібну вам автогуми - можна переступити до її встановлення. Це можна зробити самостійно або на сервісах шиномонтажу.
Самостійну заміну шин краще проводити з відповідним інструментом і після того, як ви уважно подивитеся за діями фахівця на станції шиномонтажу.

джерело euro-shina.ruVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти