VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Дотримуйтесь правил шинного зберігання!

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 5116 | 11 липня 2008
Дотримуйтесь правил шинного зберігання! Для зберігання шин вибирається сухе, прохолодне, темне приміщення. Подалі від контакту з будь-якими хімікатами, включаючи мастила, паливо, тим більше розчинники, тому що вони повільно, але вірно роз'їдають гуму. Колеса в зборі не можна зберігати у вертикальному положенні. Їх потрібно розташувати горизонтально на дерев'яному піддоні.

Шини, демонтовані з дисків, зберігаються вертикально. Не рідше 1 разу на місяць їх потрібно перевертати щоб уникнути впливу ваги шини на одну точку протектора. При цьому підвішувати шини або зберігати, склавши колеса одне на інше, категорично не рекомендується!

зберігання:

- Спеціально обладнане приміщення,

- Оптимальний температурний режим,

- Необхідна вологість повітря,

- Стелажі для вертикального зберігання шин,

- Технічна мийка шин,

- Обробка составосберегающім засобом.
джерело shina-way.ru



VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});









Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти