VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

вибір Шин

Розділ: Інфо-центр Переглядів: 5828 | 10 липня 2008
вибір Шин Яку "взування" вибрати для свого автомобіля - це питання періодично виникає у всіх автовласників.

На ринку присутня велика кількість виробників автомобільних покришок, які випускають по кілька десятків моделей, і зорієнтуватися у всьому цьому різноманітті часом буває досить складно.

Перший параметр, за яким потрібно визначитися - це типорозмір шини. У сервісній книжці до вашого автомобіля повинен бути зазначений типорозмір, який оптимально підходить до вашого автомобіля. З огляду на, що багато виробників рекомендують експлуатувати влітку шини з більш широким профілем, а взимку з більш вузьким, в сервісній книжці може бути зазначено кілька типорозмірів. Ми не рекомендуємо ставити шини з іншим типорозміром, оскільки автовиробники відчували автомобіль в різних умовах і підібрали оптимальний типорозмір шин, що забезпечує найбільш безпечний режим експлуатації автомобіля. Шини рекомендованих типорозмірів мають певну довжину кола по зовнішньому діаметру, і якщо Ви поставите шини іншого типорозміру, це призведе до спотворень свідчень лічильника кілометражу і спідометра.

Залежно від умов, в яких будуть експлуатуватися шини, вибирають їх сезонність і малюнок протектора. За сезонності шини діляться на літні, зимові та всесезонні.

Не варто експлуатувати зимові шини влітку, тому що вони при підвищеній температурі стають досить м'якими. Такі шини в літній час схильні до швидкого зносу і не забезпечують безпечний режим експлуатації автомобіля. Літні шини взимку стають дуже жорсткими (дубеют) і не забезпечують хорошого зчеплення з дорогою.

Влітку, під час дощу, при русі на великій швидкості автомобіль може стати некерованим, тому що шина як би починає ковзати (плисти) по поверхні. Цей ефект називається акваплануванням. Для того, щоб уникнути цієї проблеми, на шини наносять ламелі (канавки) спеціальної форми, які здатні ефективно виштовхувати воду з під коліс. Дуже часто на таких шинах є відповідне маркування Rain - "дощ", або Aqua - "вода". Слід зазначити, що якщо такого маркування немає, то це зовсім не означає, що ці шини не можна експлуатувати в дощ.

Взимку проблему для водіїв створюють засніжені і обмерзлі ділянки дороги. Машини на подібних ділянках стають дуже поганого, що може привести до аварійних ситуацій. Вирішують цю проблему таким чином: на зимових шинах роблять більш грубий малюнок протектора і часто постачають шипами. На таких шинах є відповідне маркування M + S (Mud + Snow) - "бруд і сніг" і / або Winter - "зима". вибір Шин

Деякі виробники випускають всесезонні шини, які придатні для використання як в зимових, так і в літніх умовах. Але, як правило, вони поступаються у продуктивності спеціалізованим шинам і є компромісом для ледачих. Такі шини складніше у виготовленні і, відповідно, коштують значно дорожче, ніж сезонні.

Іноді на шинах зустрічається напис All season - "всі сезони" або All weather - "будь-яка погода". При покупці потрібно враховувати, що, можливо, ці шини випущені для жарких країн, де зимові холоди тримаються на позначці близько 0 ° С і, природно, для нашої зими такі шини не підходять.

Переконайтеся, що придбані Вами шини відповідають міжнародним стандартам. Шини, що пройшли сертифікацію, мають на собі маркування E (що свідчить про відповідність європейським стандартам) або маркування DOT (що свідчить про відповідність американським стандартам), а іноді обидві ці маркування.

Незалежно від міжнародної сертифікації все шини, що продаються в Росії, повинні мати сертифікат відповідності, виданий Держстандартом Росії, який проводить власні випробування. Сертифікат повинен пред'являти продавець на першу вимогу покупця.

джерело shiny.ruVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти