САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Дві моделі вітчизняного автопрому і раніше утримують лідерство серед найбільш купованих легковиків в 2019 році. У червні ситуація принципово не змінилася Лада Гранта і Лада Веста знову в лідерах. Саме вони і є локомотивами продажів "Автоваза".
Читати далі →

Багато росіян вже знають, що таке сервіс BlaBlaCar. Ця програма дозволяє знайти поїздку з попутниками або без них. Суть полягає в тому, що пасажири поділяють з водієм витрати на паливо. У підсумку, така схема вигідна всім.
Читати далі →

Після травневого падіння продажів нових авто в Мінпромторгу вирішили підтримати автопром. Держпрограми сімейний автомобіль 2019 і перший автомобіль продовжать свою роботу до кінця поточного року.
Читати далі →

При заміні моторного масла багато з автомобілістів навіть не звертають увагу на масляний фільтр. Поставили, який дешевше і поїхали, сподіваючись, що головним в двигуні є саме масло. Але це не так.
Читати далі →

Постійне падіння продажів кросовера Лада Х Рей підстьобнуло "Автоваз" прискорити випуск версії машини з коробкою автомат. Як агрегату виступив безступінчатий варіатор японського виробника Jatco.
Читати далі →

Дві моделі Lada продовжують утримувати лідерство. Це сімейство бюджетних Лада Гранта, ну і більша дорога Lada Vesta. Головні локомотиви продажів продовжують нарощувати позиції,'отя весь ринок за травень знизився. А ось на "Автовазі" зафіксували невелике зростання.
Читати далі →

Українські автовласники недавно зіткнулися з досить цікавим видом шахрайства. Деякі "жартівники" вішають на дверну ручку авто або на колесо кодовий замок. При цьому хулігани залишають послання, вимагаючи викуп, для чого потрібно перевести гроші на якийсь телефонний номер.
Читати далі →