VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Gislaved (Швеція)

GISLAVED GISLAVED - це популярна, прекрасно зарекомендувала себе шведська марка автомобільних шин.

Дана фірма-виробник має позитивну репутацію в сегменті дорогих елітних зимових шин.

Географічне розташування компанії (Швеція) обумовлює дуже ретельну адаптацію шин до складних метеоумовах і дає можливість тестувати нові зразки продукції в характерному для скандинавських країн холодному і суворому кліматі.

Компанія GISLAVED виробляє не тільки зимові шини для легкових автомобілів, але і спеціально розроблені шини для мікроавтобусів і легких вантажівок. Водії-професіонали відзначають їх надійність і відмінні споживчі якості.

Постійне поліпшення якості продукції, його ретельний контроль, а також велика кількість впроваджуваних у виробництво інновацій в сфері технологій і матеріалів - це причини, завдяки яким компанія GISLAVED відома не тільки в Швеції, але і у всьому світі.

Як і у випадку з рядом інших давно існуючих виробників шин, підприємство почало свою роботу ще в позаминулому столітті. Історія марки GISLAVED почалася в 1893 році, коли два рідних брата, Карл і Вільгельм Gislow (вимовляється «Гіслоу») вирішили відкрити свою справу в маленькому містечку Швеції.

Перебравши кілька видів вироблених товарів, в кінці кінців брати зупинилися на продукції для бурхливого розвитку автомобільного ринку. У 1905 році їх підприємство випустило першу шину GISLAVED. У своїй країні брати стали піонерами - марка GISLAVED стала першою маркою автопокришок, вироблених в Швеції.

фабрика GislavedПоступово нарощуючи обороти, компанія GISLAVED робила основний упор на якість продукції. І це себе виправдало: в 1927 році найбільша і найпопулярніша автомобільна компанія Volvo, ознайомившись зі зразками шин GISLAVED, зробила офіційну заяву про те, що саме ці шини вона збирається використовувати на своїх автомобілях в якості базової комплектації.

Після цього виробництво під брендом GISLAVED пережило значний підйом. З ростом популярності інженери GISLAVED почали розширювати лінійку пропонованих шин і вводити в їх виробництво різні інновації. Так, в 1967 році компанія зробила фурор на ринку автопокришок, виготовивши одну з перших в світі радіальних автошин зі сталевим металкордом.

З 1992 року і по нинішній момент компанія входить до складу німецького концерну « Continental AG », який є одним зі світових лідерів виробництва шин. Фірма GISLAVED - одне з його дочірніх підрозділів. Концерну «Continental AG» належать також такі торгові марки, як: Barum (Чехія), Continental (Німеччина), General Tyre (США), Uniroyal (Європа), а також Semperit, Viking, Mabor, Sime, Euzkadi і інші.

Асортимент продукції концерну включає в себе легкові, вантажні, позашляхові, сільськогосподарські, велосипедні, промислові шини, а також шини сільськогосподарського призначення. Безпосередньо під маркою GISLAVED виробляються шини для легкових автомобілів і шини для легких вантажівок і автобусів.
GISLAVED

Історія марки GISLAVED - це історія успіху. На даний момент у бренду є доступ до кращих в світі виробничим і науково-технічних ресурсів, що дозволяє робити ще більш якісні, ще більш надійні шини.


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти