VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Геймплей Forza Horizon 3

Розділ: Ігри Переглядів: 254 | 6 жовтня 2016
Ігрове видання Polygon поділилося цілим годиною геймплея гоночного симулятора Forza Horizon 3, до релізу якого залишається все менше часу. А з урахуванням високих оцінок від критиків, очікування стає тягарем.

Геймплей Forza Horizon 3

В принципі, для полегшення процесу очікування та з'являються подібні демонстрації. Єдине, про що можна пошкодувати, що в якості гравця вибрали відвертого нуба. Здається, що геймер не пропустив жодного зустрічного стовпа. Однак, це ніяк не відобразилося на можливості оцінити гру в цілому і в конкретних аспектах. Виняток становить саме управління. Тут необхідно брати і пробувати самостійно.

Офіційний вихід Forza Horizon 3 запланований на 27 вересня 2016 року. Як бонус, подивіться геймплей на відомому Warthog з франшизи Halo.


VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти