VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Для тестів автомобілів BMW використовується ігровий симулятор

Розділ: Ігри Переглядів: 439 | 20 квітня 2016
Можливо, уявлення деяких людей про відеоігри назавжди зміниться після того, як вони дізнаються про їх ролі в тестуванні автомобілів. Конструктори з BMW взяли на озброєння передові розробки зі сфери ігрової індустрії і застосували їх для тестування нових моделей і технологій. Проте, мова йде не про звичайні іграх, а саме про симуляторі віртуальної реальності і VR очками HTC Vive.

Для тестов автомобилей BMW используется игровой симулятор

Звичайно ж, подібна технологія актуальна тільки на стадії раннього тестування, коли проводяться імітації міських поїздок, а також поведінку автомобіля на дорозі під час його проектування. Проте, сам факт того, що шоломи віртуальної реальності стали актуальні не тільки для ігрової індустрії, говорить про те, що в майбутньому буде розвиватися саме цей напрямок технологій.

Для тестов автомобилей BMW используется игровой симулятор

На відміну від виробничого цеху BMW, простим користувачам навряд чи вдасться виконати те ж саме, навіть при наявності HTC Vive. Вся справа в тому, що для реалізації повноцінної симуляції необхідні величезні виробничі потужності. Саме вони дозволяють проектувальникам тестувати моделі в віртуальному симуляторі при частоті кадрів 90 одиниць. Для симуляції міської їзди використовується движок Unreal Engine 4.VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти