VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

PlayStation не видає водійські права

Розділ: Ігри Переглядів: 459 | 24 вересня 2015
Саме таке повідомлення хотілося б витатуювати на лобі «генія» на ім'я Адам Джонс, якого з великими труднощами вдалося зловити дорожньої поліції, після того, як горе-водій намагався витиснути на своєму автомобілі божевільні 160 км / год.

PlayStation не выдает водительские права

Як з'ясовується, безглуздість невикорінна. Тільки за допомогою шпильок поліцейським вдалося зловити зловмисника, що пронісся по житловій зоні містечка Грентхема на озвученої вище швидкості. У суді затриманий так прямо і заявив, що ніколи не проходив спеціальні іспити, для отримання водійських прав. Водіння автомобіля він навчився виключно завдяки іграм на консолі PlayStation.

Страшно подумати, що буде, якщо з'являться «фахівці» з виживання, терористи або ще хто-небудь. Хоча є і реальні гри, які здатні навчити багато чому.VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти