FULDAFULDA ма была основана в 1900 году. Фір ма була заснована в 1900 році. У назві цього німецького підприємства були використані найменування невеликої річки і стоїть на ній міста в Німеччині. начала с производства технических резиновых изделий и постепенно расширяла свой ассортимент. Свою діяльність компанія FULDA почала з виробництва технічних гумових виробів і поступово розширювала свій асортимент. Через 6 років інженерам компанії прийшло в голову, що вони могли б отримати значно більший прибуток, якби почали обслуговувати швидко розвивається автомобільний ринок. приступила к изготовлению первых сплошных резиновых шин. Провівши відповідні розрахунки і наукові дослідження, FULDA приступила до виготовлення перших суцільних гумових шин.

FULDA знала и взлеты, и падения. Історія марки FULDA знала і злети, і падіння. Але найбільш значимою характеристикою цієї марки завжди залишалося бездоганну якість. выпускает отличную продукцию, которая обеспечивает длительную эксплуатацию и безопасность. Як сто років тому, так і зараз FULDA випускає відмінну продукцію, яка забезпечує тривалу експлуатацію і безпеку. предлагает великолепные потребительские качества за весьма умеренную цену. FULDA пропонує чудові споживчі якості за досить помірну ціну.

FULDA входит в состав грандиозной корпорации Goodyear , которой также принадлежат брэнды Sava, Kelly, Debica, Dunlop . З 1962 року німецький концерн FULDA входить до складу грандіозної корпорації Goodyear , якій також належать бренди Sava, Kelly, Debica, Dunlop .

на рынке Германии составляет порядка 10 %. Сьогодні частка торгової марки FULDA на ринку Німеччини становить близько 10%. на второе место среди всех мировых брэндов авторезины. Завдяки відмінній реалізації принципу "гарна якість за помірну ціну", німецькі автолюбителі (відповідно до недавніх досліджень організації ADAC, проведеним серед споживачів ринку шин) ставлять FULDA на друге місце серед всіх світових брендів автогуми.

FULDA является плодом тщательного изучения требований потребителей, высоких технологий и безупречного жесткого контроля. Якість шин FULDA є плодом ретельного вивчення вимог споживачів, високих технологій та бездоганного жорсткого контролю. разрабатываются так, чтобы обеспечить легкое и безопасное управление автомобилем даже в самых неблагоприятных условиях. Від шосейних доріг без обмежень швидкості до бездоріжжя полів, луків і альпійських гір з суворими зимами - шини FULDA розробляються так, щоб забезпечити легке і безпечне управління автомобілем навіть в найнесприятливіших умовах.

ежегодно проводит опросы среди европейских водителей с выборкой более 10 000 человек. Марка FULDA щорічно проводить опитування серед європейських водіїв з вибіркою більше 10 000 чоловік. Докладне дослідження дозволяє виявити переваги та зауваження автолюбителів. , эта информация затем ложится в основу программ разработки новой продукции. Оброблена інженерами FULDA, ця інформація потім лягає в основу програм розробки нової продукції. обладает значительными научно-исследовательскими ресурсами и постоянно ведет масштабные исследования, что позволяет инженерам FULDA использовать только самые оптимальные и современные технологии и материалы. Крім того, торгова марка FULDA володіє значними науково-дослідними ресурсами і постійно веде масштабні дослідження, що дозволяє інженерам FULDA використовувати тільки найоптимальніші та сучасні технології і матеріали.

FULDA шины для легковых автомобилей, для грузовиков, в том числе для машин большой, средней и малой грузоподъемности (легких «грузовиков»), а также сельскохозяйственные шины (например, тракторные) и шины специального исполнения (высокоскоростные, повышенной проходимости, и т.д.) В асортименті FULDA шини для легкових автомобілів, для вантажівок, в тому числі для машин великої, середньої і малої вантажопідйомності (легких «вантажівок»), а також сільськогосподарські шини (наприклад, тракторні) і шини спеціального виконання (високошвидкісні, підвищеної прохідності, і т . Д.)Запчасти для иномарок
А вы уже экономите на покупке запчастей? Больше не нужно переплачивать!
avto.proРасшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)

Цікаві статті

 • Фрикційне або шипована гума: що
 • Як вибрати зимові шини по малюнку
 • Установка ГБО 4 покоління на автомобіль
 • Який вибрати повітряний фільтр для
 • Підбір літніх шин: основні правила
 • Як вибрати болти і гайки на колеса?
 • Яка зимова гума краще: шипована

 • Корисне

 • Розшифровка індексу навантаження шин
 • Розшифровка індексу швидкості шин
 • Розшифровка маркування та розміру шин
 • Класифікація шин за типом протектора
 • Таблиця відповідності шин
 • Таблиця відповідності шин та дисків
 • Види пошкоджень і ремонт шини
 • Скільки служать шини?
 • Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
  © 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти