Lada

"Заряджена" Лада Веста Спорт ціни і комплектації, фото і відео Lada Vesta Sport

Lada Vesta Sport виявилася найдорожчою з усього модельного ряду "АвтоВАЗу" і сміливо переступила позначку в мільйон рублів. Наскільки модель виявиться популярною у росіян поки не зрозуміло. Швидше за все 2019 рік покаже наскільки покупці оцінили розробку українського автогіганта.
Читати далі →

Лада Ларгус на газу - "Автоваз" почав випуск LADA Largus CNG зі штатним ГБО

Влітку 2017 року »Автоваз" почав випуск LADA Vesta CNG з газовим обладнанням. Сьогодні вітчизняний автогігант вирішив перевести ще одну шину на газомоторне паливо. Тепер і Лада Ларгус зможе споживати газ в якості палива.
Читати далі →

Статистика продажів Лада за січень 2019 року

Оновлена Lada Granta знову лідирує. Рестайлінг і розширення модифікацій за рахунок пішла Калини принесло позитивні результати. Серйозне зростання на 43.6% відносно минулого року робить Гранту недосяжним бестселером ринку.
Читати далі →

Нові ціни на Лада Веста. Lada Vesta подешевшала!

На тлі того, що всі автовиробники збільшили ціни на свої машини, на "Автовазі" вирішили здешевити Лада Веста. Досить сильний хід по відношенню до конкурентів, які не можуть серйозно міняти цінову політику, через відносно невисокою частки локалізації. По суті Lada Vesta не подорожчало, навіть після збільшення ПДВ.
Читати далі →

Оголошені ціни на Лада Веста Спорт, старт продажів 31 січня!

Сьогодні "Автоваз" оголосив про початок продажів "зарядженого" седана Lada Vesta Sport. Модель, яку представили на краковському автосалоні в серпні 2018 року, тепер може купити будь-який бажаючий. Як і передбачалося, вартість машини трохи перевалила за мільйон рублів. Докладні характеристики і фото Веста Спорт ми вже публікували.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються