Історія створення Рено Логан

Сьогодні розповімо, про історію моделі Рено Логан, який випускається компанією Renault. Вперше інженери компанії, задумалися про автомобілі ще 19 років тому, саме в 1998 році створювалися перші креслення шини. Перше корпоративне ім'я Логана - Renault X90, саме так його називали розробники та інженери компанії.
Читати далі →

Основні несправності в системі мастила

Однією з найважливіших систем двигуна є система його мастила. Основне завдання цієї системи - підведення масла до поверхонь, що труться, відведення продуктів зносу, а також часткове охолодження цих поверхонь. Крім того масло в значній мірі оберігає деталі двигуна від корозії.
Читати далі →

Історія автомобільної марки Jeep

Понад 70 років торгова марка Jeep радує споживачів своїм досконалим і постійно оновлюється модельним рядом. Їздити за кермом такого транспортного засобу мріють багато автолюбителів, так як це найвідоміша марка машин, яка успішно продається в більш ніж ста країнах світу. Вона стала символом якості, оскільки для неї немає перешкод, вона виручить в будь-якому бездоріжжі, пісках і там, де інший автомобіль буде просто безпорадним.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року

Теми, що обговорюються