Автомобіль з круїз-контроль може легко бути обдуреним


Вчені з'ясували, як неадекватна можуть бути безпілотні літальні апарати

Вчені з Університету Вашингтона виявили, що можна легко сплутати рух автомобіля на автопілоті. Відповідно, це може призвести до небезпечного poslednitsi їздити в автомобілі повідомив Autonews.

Щоб довести свою теорію, дослідники використовували дорожні знаки і барвисті наклейки. Простого вони злегка змінили образи персонажів камер автономних транспортних засобів, що використовуються для довідки. Цей аргумент несподівані реакції з боку системи.

Наприклад, у разі знаку «Стоп» було додано кілька маленьких прямокутного наклейку, які не охоплюють основну картину. У цьому випадку, автопілот прийняв цей знак як обмеження швидкості. Те ж саме відбулося з появою двох додаткових напис — вище і нижче слово «Стоп». В цьому випадку система також вважає, що необхідно знизити швидкість, але зупинити машину.

Експерти також намагалися змінити рух символів впору», додавши трохи сіру наклейку. Автопілот також замішанні, так як в цьому випадку вважали, що перед ним знак «Стоп».

В доповіді дослідників кажуть, що ці та подібні експерименти доводять, наскільки небезпечним може бути безпілотні літальні апарати в таких ситуаціях, як можна легко сплутати з простими засобами. На думку експертів, справа не про систему виробника і стандартний тип безпілотного транспортного засобу.

Фото: Motor

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *