Секрет безпроблемної експлуатації повного приводу на кросовери Kia

Кожен автолюбитель прекрасно знає, щоб продовжити ресурс двигуна, необхідно вчасно міняти масло і фільтр. Добре було б проводити періодичну діагностику і не давати мотору граничних навантажень.

Однак до трансмісії у водіїв не таке трепетне ставлення. Сучасні корейські кросовери Кіа звичайно надійні. Але якщо не стежити за елементами повного приводу, то ресурс їх життя може виявитися досить коротким. Муфти забезпечують підключення задніх коліс і передачу крутного моменту є найслабшим місцем серед всіх елементів системи 4х4. Ремонт муфти kia в спеціалізованому техцентрі АВТО-ремейк по кишені будь-якому автовласникові. Але навіщо доводити ситуацію до несправності, адже досить проводити періодичну діагностику.

Неймовірне поєднання електроніки і механіки дозволяє миттєво перекидати міць мотора з передніх коліс на задні, забезпечуючи відмінну керованість на будь-якому покритті. Ні з чим незрівняне задоволення від водіння може в будь-який момент насупиться поломкою. Розташування елементів трансмісії під днищем автомобіля і агресивне середовище роблять свою справу. Рясно политі реагентами дороги рано чи пізно скажуть своє вагоме слово у вигляді корозійних проявів. Та й сальники утримують мастило не вічні. Тому при розбиранні картина може виявитися вельми плачевна.

Не забуваємо про безліч електронних датчиків на кросовери Кіа, які і регулюють передачу крутного моменту і роботу муфти повного приводу. Вся ця електроніка потребує спеціалізованої діагностиці. Блок управління AWD оцінює стан коліс, швидкість, рівень оборотів двигуна і навіть якість дорожнього полотна ... Вихід з ладу навіть одного сенсора буде волати помилки в роботі всієї системи. За повний привід на Kia Sportage 3 і 4 поколінь практично повністю відповідає автоматика, завдання якої не допустити механічних пошкоджень і перегріву муфти.

Своєчасна перевірка працездатності повного привід в спеціалізованому техцентрі АВТО-ремейк в Люберцях дозволить оперативно вирішувати всі назріваючі проблеми. Багаторічна робота з корейськими кроссоверами Kia / Hyundai дозволила систематизувати всі типові несправності пов'язані з кросоверами даних марок. Досвідчені майстри проведуть оперативний ремонт і обслуговування муфт, редукторів, роздавальних коробок, автоматичних трансмісій. Комплектуючі та необхідні деталі для ремонту, завжди в наявності.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються