САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Hyundai

Корейський концерн Hyundai запропонував їхним покупцям подовжену версію престижного бізнес седана Equus. Подовжена модифікація тепер називається досить банально Equus Limousine. А ось ціна автомобіля зовсім банальна і становить майже 4 мільйони, точніше 3 990 000 рублей. Наприклад конкурент корейського лімузина, подовжена БМВ 7-серії в базовій версії коштує дешевше, трохи більше 3.5 мільйонів рублів.
Hyundai Equus Limousine тепер і в Росії

Корейський концерн Hyundai збирається запропонувати покупцям з Європи більше двох десятків нових моделей своїх автомобілів протягом наступних чотирьох років. За планами керівництва компанії автовиробник спробує відродити колись двозначні темпи зростання продажів своїх автомобілів.
Hyundai планує випустити 22 нових моделей в Європі

Автомобілі з Південної Кореї дано завоювали популярність в Росії. Їх загальна кількість величезна. А щорічні продажі нових машин лише зростає. Вся ця величезна маса потребує якісних запасних частинах від надійного постачальника. Сьогодні в СНД з'явилася така компанія, яка постачає автозапчастини для корейських автомобілів оптом по всьому світу, це AMD. Найцікавіше що до її створення причетні самі виробники з Кореї, це Hyundai, Kia, SsangYong і Дженерал Моторс, яка володіє брендом Daewoo.
Корейські запчастини від компанії AMD

Історично склалося, що корейці продають свої автомобілі в Мексиці під маркою Додж. А дилерська мережа з продажу та обслуговування автомобілів належить Chrysler Group. Так наприклад компактний автомобіль Hyundai i10 в Мексиці продається як Dodge i10. Тепер корейці хочуть продавати свої автомобілі під маркою Хендай.
Hyundai Motor хоче створити власну дилерську мережу в Мексиці

Кросовер ix35, який досить успішно продається в Європі, США і звичайно в Росії став платформою для створення екологічно чистого ix35 FC, який працює на водні. Точніше на водневих паливних елементах. Всього корейський автовиробник збирається випустити близько тисячі таких експериментальних машин.
Кросовер Hyundai ix35 тепер став водневим

Про свою готовність вивести на міжнародний ринок моделі, оснащені водневими двигунами, повідомили корейські автовиробники. Особлива версія кросовера ix35 стане перший таким автомобілем, який з'явиться на ринку. Під ім'ям Tucson даний автомобіль відомий на деяких ринках. Передбачається, що поява цього автомобіля відбудеться не раніше ніж через два роки.
Hyundai збирається зробити водневі автомобілі масовими

У їхному сьогоднішньому огляді ми розповімо про актуальні комплектаціях, ціни на Хендай Соляріс. У статті ви знайдете фото зовнішнього вигляду і фотографії салону Hyundai Solaris, як седана, так і хетчбека. В кінці статті вас чекає кілька відео про цей автомобіль. Ну і звичайно докладні технічні характеристики Солярис.
Hyundai Solaris (Хендай Соляріс) огляд, ціна, фото, відео, технічні характеристики