Нова Лада Пріора салон, фото салону Lada Priora рестайлінг

Останній рестайлінг перетворив салон Лада Пріора до невпізнання, в чому ви можете переконається на фото. Пропав дешевий, грубий пластик незрозумілого кольору. Тепер салон Lada Priora рестайлінг може похвалитися приємним на дотик матеріалом софт-лук.

Пропонуємо порівняти старий салон Лада Пріора по фото з новим інтер'єром. Дивимося фотографії нижче і порівнюємо.

salon-lada-priora

salon_Lada-priora-2014

Відразу кидається в очі новий кермо Lada Priora зміненої форми, центральна консоль з екраном мультимедійної системи. Ну і взагалі все це виглядає набагато багатше і сучаснішою, ніж в старому салоні. Всі кнопочки і ручки мають приємну форму і колір.

magnitola-Lada-Priora-2014

До речі приладова панель у новій Лада Пріора має вельми стильний вигляд, можете переконається в цьому самі, фото далі.

salon-Lada-Priora-2014

Немає більше в салоні рестайлінгової Lada Priora дешевого сріблястого пластика, тепер все виглядає цілком пристойно. Виробник так само поміняв і оббивку сидінь, як власне змінилася і конструкція сидінь. Принаймні передні стали більш зручними. Дивимося фото.

Lada-Priora-salon

salon_Lada-priora-2014-foto

На жаль задня спинка сидінь в седані Пріора як і раніше не складається повноцінно, як у конкурентів. Однак, якщо вам потрібно перевезти що то довге, то за центральною частиною спинки є отвір в багажник, який ховається за підлокітником. Ну і на цьому спасибі. А у універсала і хетчбека задні сидіння як і раніше добре складаються розширюючи навантажувальний простір майже в два рази.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються