САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Opel

Плани повернення Опель в Росію починають обростати подробицями. Уже сьогодні відомо, які перші моделі з'являться на їхному ринку в першу чергу. Дещо які новини є і про старт продажів новинок. Але про все по порядку.
Читати далі →

Дорожній просвіт Опель Вектра або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Opel Vectra і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Опель Корса або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Opel Corsa і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Опель Мокка або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Opel Mokka і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Дорожній просвіт Опель Зафіра або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Opel Zafira і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс або дорожній просвіт Опель Астра, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Opel Astra і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Двигун Опель Астра, який встановлюють на українську версію автомобіля в більшості своїй бензиновий, атмосферний із серії EcoTec. Звичайно є і турбоверсии і навіть дизеля. Так уже сталося, що в СНД сьогодні одночасно продають два покоління Opel Astra. Поточне "J" і попереднє "H", під назвою Family.
Читати далі →