САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Автомобілі Toyota в СНД користуються підвищеним попитом. Це стосується як нових, які виробляють в Росії (Camry, RAV4) і ввозять з-за кордону, так і старих машин прибувають з усіх кінців світу.
Читати далі →

Німецький автовиробник Mercedes Benz повідомив, що поліпшив оснащення фургонів Sprinter поточного покоління. Автомобілі, що пропонуються на українському ринку, тепер матимуть в складі технічної начинки систему повного приводу 4х4. Машини з приводом на обидві осі покупці можуть замовляти вже зараз. Крім можливості використовувати всі можливості трансмісії, модернізований «Спринтер» отримав і ще одне важливе нововведення - поліпшену геометрію кузова.
Читати далі →

Технологічний розвиток зачіпає всі сфери їхного життя. Звичайно авангардом прогресу можна назвати автомобільну промисловість. Але не варто забувати про інші сфери економіки, де застосовуються новітні технології.
Читати далі →

Сьогодні український підрозділ Renault вирішило відкрити деякі технічні характеристики Рено Аркана, нового кросовера. Крім технічних відомостей з'явилися свіжі фотографії кросовера. Сам виробник пропонує стежити за останніми новинами Рено Аркана і чекати оголошення старту продажів і публікації цін і комплектацій на нову модель.
Читати далі →

"Автоваз" оголосив про зниження цін і спеціальні пропозиції на нові автомобілі Лада. Український автогігант пропонує потенційним покупцям оцінити всі можливі вигоди при покупці українського автомобіля. Спеціальне "Весняна пропозиція" буде дійсно до кінця квітня.
Читати далі →

У керівництві чеської компанії відмовилися від ідеї довго мучити шанувальників марки очікуванням старту нової моделі компактного кросовера Шкода Камікі 2019. «Годувати тизерами» фанатів теж не стали і представили "вживу" найочікуванішу європейську новинку цього року. Новий кросовер Skoda Kamiq представили офіційно в рамках Женевського автосалону.
Читати далі →

Дата продажів Лада Гранта Крос тепер не є секретом. Пару днів назад на ВАЗ ТВ (є і такий телеканал) співробітник прес-центру компанії Стас Березій розповів про плани виведення на український ринок Lada Granta Cross, про яку ми детально писали .
Читати далі →