"Заряджений" Renault Logan потужністю 400 коней!

У концерні Рено вирішили долучити свій бюджетний Renault Логан до автоспорту і заради цього підготували гоночну версію. Прокачаних модифікація під капотом має мотор V6, який видає більш 400-сот к.с. Причому автомобіль буде не концептом, який будуть показувати на всіляких виставках, для залучення публіки. Машина готова реально брати участь в справжніх перегонах. Уже відомо, де цей автомобіль вперше вийде на трасу. Це станеться в травні на Скандинавському кузовному чемпіонаті.

Це не перший досвід Рено в застосуванні бюджетних автомобілів в серйозних спортивних заходах. Так кросовер Duster з двигуном від Nissan GT-R потужністю в 850 коней вже встиг взяти участь в автомобільних змаганнях. Ще одна модифікація брала участь в гонках на льоду Trophee Andros. Тепер чекаємо заїздів бойового Logan на треку Кнутсторп, що знаходиться в Щвеции.

Найцікавіше, що в змаганнях братиме участь нова версія Логана, якої в Росії ще немає. При тому новініка продається в Європі і навіть в Україні. Наше виробництво на краковському автозаводі "Автофрамос" тільки готують до випуску новинки, яка за чутками з'явиться на дорогах не раніше 2014 року.

Слідом за модернізацією седана Логан, очікується оновлення його одноплатформеннік Сандеро і Сандеро Степвей. Нагадаю ці автомобілі, так же продаються в нових кузовах на Європейському ринку.

Особливу увагу варто звернути на ще одного побратима по платформі, це бюджетний кросовер Дастер, який в СНД дуже популярний, через що черга на автомобіль розтягнулася на кілька років. Ходять чутки, що автомобіль повинен пройти модернізацію, проте поки офіційної інформації немає. Хоча логічно було б очікувати нової версії, слідом за появою нового способу Logan.

Додати коментар

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються