Ford

Кліренс Форд Мондео, збільшення дорожнього просвіту Ford Mondeo проставкамі

Дорожній просвіт Форд Мондео або кліренс, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Ford Mondeo і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс Форд Фокус 3, можливості збільшення дорожнього просвіту Ford Focus III

Кліренс або дорожній просвіт Форд Фокус 3, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Ford Focus III і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

Кліренс Форд Фокус 2, можливості збільшення дорожнього просвіту Ford Focus II проставкамі

Кліренс або дорожній просвіт Форд Фокус 2, як і для будь-якого іншого легкового автомобіля є важливим фактором на їхних дорогах. Саме стан дорожнього покриття або його повна відсутність змушує українських автолюбителів цікавитися кліренсом Ford Focus II і можливістю збільшення дорожнього просвіту за допомогою проставок.
Читати далі →

У Росії почали продавати Ford Fiesta і Focus в новій "чорно-білої" комплектації

На українському ринку моделі Fiesta і Focus є одними з найпопулярніших в лінійці американської компанії. Днями стало відомо, що шанувальникам марки виробник приготував сюрприз. Ці моделі незабаром завод Ford Sollers почне випускати в новій серії. Вона отримала назву White and Black.
Читати далі →

Нове покоління Ford Expedition (фото) вже є покупцям в США

Великий позашляховик Ford Expedition 4 покоління надійшов у продаж на американському ринку. При колісній базі 3099 мм довжина позашляховика збільшилася до 5334 мм. Відносного третього покоління довжина кузова збільшилася рівно на 10 сантиметрів. Але і цього конструкторам здалося мало. Готується до виходу спеціальна серія Ford Expedition Max з довжиною кузова більше 5.6 метра.
Читати далі →

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються