САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Дата продажів Лада Гранта Крос тепер не є секретом. Пару днів назад на ВАЗ ТВ (є і такий телеканал) співробітник прес-центру компанії Стас Березій розповів про плани виведення на український ринок Lada Granta Cross, про яку ми детально писали .

Сама машина була представлена ​​ще в кінці серпня 2018 року на Московському автосалоні. Однак, якщо оновлені Гранти, в тому числі і перелицьовані Калини вже восени того, ж року надійшли в продаж, то Гранта Крос так і не з'явилася на ринку. Стас Березій заявив, що старт продажів Гранта Крос намічений на початок літа 2019 року. Поки модель "допрацьовують в цехах" Автоваза. Швидше за все справжня причина затримки виходу моделі на ринок криється в логістичних складнощі. Адже український автогігант об'єднав Гранту і Калину в загальну модельну лінійку, що було пов'язане з деякими технологічними складнощами. Але швидше за все проблеми з поставками комплектуючих вирішені і масове виробництво Granta Cross стартує найближчим часом.

По суті машина являє собою перелицьовану Lada Kalina Cross, яка в минулому році припинила своє існування. Точніше машина залишилася, але змінила назву. А ось силові агрегати і варіанти коробок передач залишилися без змін. Це перевірені часом 1.6 літрові бензинові атмосферники потужністю 87 л.с. (8 клапанів) і 106 коней (16 клапанів). Передній привід і 5-ступінчаста механічна коробка передач.

Якщо сказати, що машина зовсім не змінилася, то значить обдурити. Адже нова Гранта Крос отримала той же пакет оновлень, що і інші Granta. Тобто це нові зручні крісла, абсолютно нова панель приладів, свіжий дизайн рульового колеса. Ну і звичайно практичний, позашляховий вигляд створений завдяки пластиковим захисним елементам, збільшеному кліренсу і іншим бамперам. Версія Крос природно буде проводиться на базі того ж універсалу, що забезпечить місткість багажник.

Можливо затримка виходу машини на ринок пов'язана зі змінами інтер'єру і екстер'єру, про які поки ніхто не знає. Наприклад, дизайн задніх ліхтарів явно потребує модернізації. А ось серйозних зрушень в конструктиві чекати не варто, оскільки модель максимально уніфікована з іншими модифікаціями Гранта.