САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Автомобілі Toyota в СНД користуються підвищеним попитом. Це стосується як нових, які виробляють в Росії (Camry, RAV4) і ввозять з-за кордону, так і старих машин прибувають з усіх кінців світу.

Легендарна надійність і якість вузлів і агрегатів Тойота пояснюється серйозною інженерною роботою при створенні конструкції і технічної начинки. Навіть дрібні комплектуючі в будь-якому агрегаті створені на основі передових технологій. Однак, при нерегулярному обслуговуванні і агресивній манері їзди, навіть найнадійніший автомобіль рано чи пізно зламається. Сьогодні в статті звернемо свою увагу на автоматичну трансмісію, яка є складним агрегатом і вимагає підвищеної уваги.

Класична гідротрансформаторним АКПП Toyota дозволяє плавно передавати крутний момент двигуна на колеса використовуючи складний технологічний процес. Наявність складної електроніки, спеціальних датчиків і інших комплектуючих забезпечує безперебійну роботу трансмісії в усіх діапазонах роботи силового агрегату. При дбайливому ставленні і спокійній їзді ресурс АКПП може досягати сотень тисяч кілометрів. Але навіть найнадійніша коробка може дати збій. Особливо в їхних умовах з постійними перепадами температури і поганою якістю доріг.

Якісний ремонт та грамотну діагностику з використанням спеціалізованого обладнання можна провести в техцентр «Dubrovka». Ознайомитися з подробицями можна на офіційному сайті сервісу. А ми розповімо, які основні несправності характерні для коробок Тойота.

1. Використання неякісного масла
Не секрет, що на ринку величезна кількість оригінальних і неоригінальних масел. У тому числі зустрічаються відверті підробки. На жаль будь-яка АКПП дуже чутлива до властивостей трансмісійного масла. Навіть його несвоєчасна заміна або використання неоригінальних фільтра може сережку до неправильної роботи всього агрегату. Помітити проблему можна прямо на ходу, коли замість плавної їзди ви будете відчувати поштовхи і ривки.

2. Знос фрикційних
Фрікціони в основному страждають від агресивної їзди. Але також схильні до природного зносу в зв'язку з великим пробігом. Крім іншого, не можна допускати перегріву коробки, коли АКПП працює на граничних режимах.

3. Неправильна експлуатація взимку
З огляду на особливості їхного клімату потрібно враховувати не тільки перегрів коробки, але і їзду в холодну пору року. Адже від загустілого масла АКПП страждає не менше, ніж від інших негативних чинників.

Причин несправності може бути досить багато. Ми ж перерахували основні, саме з ними зустрічається більшість водіїв в процесі експлуатації трансмісії.