Чому механічний автоблокіратор надійніше будь-яких електронних систем

Викрадення машини як і раніше є страшним сном будь-якого автовласника. Позбудеться можна не тільки дорого і престижного авто, а й робочої конячки, яка справна приносила вам гроші або допомагала вирішувати нагальні проблеми.

Якщо ви думаєте, що убезпечите себе, купивши рідкісний і нікому не потрібний автомобіль, то ви помиляєтеся. Якраз ваш автомобіль можуть викрасти в першу чергу, але не з метою перепродажу, а на запчастини. Адже якщо ваша машина рідкісна, то запасні частини з неї купити непросто і дорого. Від викрадення не застрахований ніхто, ви можете лише знизити такий ризик до мінімуму.

При цьому дорогі сигналізації не є панацеєю. Адже на будь-яку електронну систему знайдеться інша система злому. Саме електроніка дозволяє викрадати машини в найкоротші терміни і без зайвого шуму. Тому досвідчені водії купують механічні протиугінні пристрої або автоблокіратори. Навіть одне їх наявність знизити ризик викрадення до мінімуму. Навіщо викрадачеві мучаться з механічним захистом і піддавати себе небезпеці бути розкритим, коли можна викрасти сусідню машину не має цих складнощів.

Механічні блокіратори існують для будь-яких авто. Велика кількість подібних гаджетів дозволяє захистити свою машину відразу на декількох напрямках. Вам залишається тільки вибрати відповідну механічну захист і спати спокійно. Найпопулярнішою і універсальною системою можна назвати блокіратор рульового колеса. Такий захист підходить для будь-якого авто. Виробники спеціально роблять корпус такого блокіратора яскравим, що б потенційні викрадачі знали, що не варто навіть намагатися розкривати машину, адже усередині їх чекає нездоланну перешкоду.

Блокіратор колеса - ще одне популярне пристрій відповідне при тривалих стоянках. Наприклад ви їдете у відпустку, тоді сміливо ставте пристрій на колесо, вішайте великий замок і насолоджуйтеся відпочинком. Але є більш складні системи, для яких доведеться трохи модернізувати конструкцію вашого авто. Наприклад, автоблокіратори ручки коробки передач. Для їх монтажу доведеться встановити приховану конструкцію, завдяки якій все буде чітко працювати.

Звичайно є викрадачі, яких і ці засоби захисту не зупинять. Але принаймні наявність блокаторів загальмує дії зловмисника, а малопрофесійні злодюжки просто не зможуть впорається з таким пристроями. Зараз досить багато випадків, коли звичайні підлітки викрадають машину з хуліганських спонукань, просто покататися.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються