САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

admin

За більш ніж столітню історію автопокришки пройшли великий шлях еволюції. Виробникам шин доводилося постійно наздоганяти автомобільних інженерів, які робили все більш швидкі та комфортні машини. Паралельно йшла непримиренна боротьба за безпеку на дорозі. Сьогодні розробкою шин займаються величезні колективи вчених, хіміків, випробувачів і інших фахівців.
Читати далі →

Українському автогіганту знадобилося досить багато, що б вивести на ринок нову Лада Гранта Крос, яка по суті є перелицьованою Lada Kalina Cross. Однак в машині відбулися ті ж позитивні зміни, що і при рестайлинге Лада Гранта вийшла на ринок ще минулої осені.
Читати далі →

Баварський автовиробник опублікував фотографії трьох моделей, які приводяться в рух електротягою. Знімки були зроблені під час тестів, які проходили в шведському Заполяр'ї, де машини проходили випробування снігами і низькими температурами.
Читати далі →

Для початківця автолюбителя все масла однакові. Однак водії з багаторічним досвідом знають, що навіть моторні масла серйозно відрізняються між собою, не кажучи вже про трансмісійне масло. Їх об'єднує, тільки поділ на мінеральне, напівсинтетичне і синтетичні масла.
Читати далі →

З'явилися перші реальні відомості щодо седан Mercedes-Benz А-класу в «зарядженої» версії AMG. Модель покликана стати однією з найбільш компактних і доступних в лінійці потужних седанів CLA від інженерів з Німеччини.
Читати далі →

Рульова рейка забезпечена гідропідсилювачем - цікаве технічне рішення, яке спрощує управління будь-яким автомобілем. Будь це невелика легковик, великий мікроавтобус або навіть багатотонну вантажівку.
Читати далі →

Найгучнішою прем'єрою поточного року, безумовно, є електричний спорткар від Porsche. Уже вишикувалася велика черга з бажаючих замовити нову модель від люксового бренду.
Читати далі →