САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

У керівництві чеської компанії відмовилися від ідеї довго мучити шанувальників марки очікуванням старту нової моделі компактного кросовера Шкода Камікі 2019. «Годувати тизерами» фанатів теж не стали і представили "вживу" найочікуванішу європейську новинку цього року. Новий кросовер Skoda Kamiq представили офіційно в рамках Женевського автосалону.

Найцікавіше, що спочатку машина була створена для китайського ринку. Тому дещо вже було відомо про зовнішність і технічні особливості нового Шкода Камікі. Тривалий період підготовки до прем'єри цього автомобіля не залишив ніякої можливості для новинки здивувати чимось особливим.

Kamiq поповнив збільшується лінійку кросоверів чеського автовиробника. Новий Камікі склав компанію іншим моделям - Karoq і Kodiaq, які відрізняються великими габаритами. Але і про нову модель можна сказати, що вона дуже маленька. Довжина паркетника становить 4,24 м. Його колісна база дорівнює 2,65 м. Таким чином, можна говорити, що він трохи менше Volkswagen Tiguan і на порядок більші Volkswagen T-Roc. З останнім новинку об'єднує те, що обидва випускаються на одній платформі.

Пристойні габарити Шкода Камікі 2019 дозволяють заявляти, що для водія і пасажирів всередині автомобіля вільного простору буде більш ніж достатньо. Адже машина має досить велику колісну базу. Якщо оперувати офіційними даними від автовиробника, то багажне відділення автомобіля має мінімальний обсяг 400 літрів. А з розкладеними задніми сидіннями об'єм багажника зростає до 1395 літрів. Якщо говорити про комфорт для задніх пасажирів, то в новинці вони отримали 77 см вільного простору.

Як і прогнозували експерти, гамму силових агрегатів для нового кросовера склали двигуни, які шанувальникам добре знайомі. Базовим двигуном став турбований мотор робочим об'ємом 1 літр. 3-циліндровий бензиновий агрегат розвиває на піку роботи 115 «конячок». Разом з ним в лінійку ДВС потрапив і силовий агрегат робочим об'ємом 1,5 літра. Він видає вже 150 к.с. Раніше «чехи» повідомляли і про інші двигунах, які поповнять гаму силових установок для цієї моделі. Зокрема, заявлялося про появу мотора потужністю всього 90 «конячок». Поки для цього кросовера він недоступний. Цілком можливо, що він потрапить в лінійку агрегатів трохи пізніше.

Шанувальникам дизельних модифікацій виробник приготував версії кросовера Камікі з мотором, що працює на важкому паливі. У таких модифікацій під капотом опиниться мотор робочим об'ємом 1,6 літра. Він видає 115 к.с. Базовою трансмісією для новинки стане «механіка». Робот DSG для цієї моделі теж доступний, але він йде як опція і встановлюється за додаткову плату. При цьому, на жаль шанувальників активного відпочинку, модель не отримала систему повного приводу. Для новинки «Шкода» не пропонуватиме її навіть в якості додаткової опції. Тільки моноприводні модифікації з переднім приводом.

Про перспективи появи Шкода Камікі 2019 для Росії поки мало що відомо. Але в разі виведення на український ринок модель буде змагатися за покупця з Лада Веста Крос і Кіа Ріо Х-Лайн. Адже по суті Камікі є звичайним 5-дверний універсал, який позиціонують як кросовер.