Форд робить знижки і йде з Росії

Як і очікувалося Форд почав робити знижки на шини, виробництво яких закривається. Мабуть завдання швидкого очищення складських запасів стоїть гостро. Ну а у росіян з'явилася унікальна можливість отримати непоганий автомобіль за вигідною ціною.

Знижки на Форд Фокус поки є найсолодшими. Виробник вирішив здешевити Ford Focus відразу на 175 000 рублей в усіх комплектаціях. Тобто машина тепер буде коштує менше мільйона рублів і підпадає під дію програм перший і сімейний автомобіль, а це ще 10% знижки від держави. В результаті кінцева ціна автомобіль може скласти трохи більше 700 тисяч рублів. Знайти дешевше автомобіль такого класу вже не вийде ніколи, якщо не брати до уваги китайські варіанти. Але це окрема тема.

Кросовер Ford Kuga отримав ту ж знижку в 175 000 рублей. Правда при будь-якому розкладі машина виявляється дорожче мільйона рублів і не підпадає під додаткові знижки за держпрограмами. У будь-якому випадку з урахуванням усіх знижок і бонусів тепер кросовер Форд Куга можна взяти від 1 301 000 рублей.

Мабуть найвигіднішу пропозицію на великий і дуже дорогий Форд Експлорер, тут знижка становить 400 000 рублів! З урахуванням усіх знижок і бонусів можна отримати дуже солідний автомобіль всього за 2 372 000 рублей. Погодьтеся для Ford Explorer, це досить низька ціна.

А що ж бюджетний Форд Фієста. Тут розмір знижки встановлений виробником складає 75 000 рублей, додаємо ще 10% за програмами сімейний і перший автомобіль і виходить досить цікаві цінник. НЕ забуваємо про трейд ін та інші бонуси на Ford Fiesta.

Загалом догляд Форд з Росії обіцяє бути гучним. Як то кажуть помирати так з музикою. Швидше за все на моделі і комплектації, які навіть з цими знижками будуть погано продаватися знижку можуть ще збільшити. Так що стежте за новинами.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються