САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Кросоверу Ніссан Кашкай в 2018 році доводиться стикатися з жорсткою конкуренцією, яка спостерігається в сегменті невеликих кросоверів. Японець українського складання намагається відвоювати покупців у Кіа Спортейдж , Хендай Туссан , Тойота РАВ 4 і ще кількох серйозних суперників. Досить різноманітні комплектації і привабливі ціни дозволяють гідно витримувати конкуренцію. Не будемо забувати, що нинішній Nissan Qashqai вже пережив черговий рестайлінг і в другій половині року в Росії з'явиться нова більш сучасна модель.
Читати далі →

Кросовер Форд Куга до 2018 року встиг пережити два покоління і кілька рестайлінг. У СНД не користується великим попитом і серйозно програє основним конкурентам. Таким як Кіа Спортейдж або Тойота РАВ 4 . Не дуже вдалі комплектації і завищені ціни на Ford Kuga істотно звужують купівельну активність.
Читати далі →

Пікап Тойота Хайлюкс до 2018 року встиг пережити 8 поколінь. Сьогодні на ринку продається версія 2015 року. Незважаючи на досить високі ціни в СНД користується досить непоганим попитом залишаючись лідером сегменту. Унікальні характеристики Toyota Hilux зробили позашляховик популярним у багатьох країнах світу.
Читати далі →

2018-Kia-Stinger-GT

Корейський виробник вирішив спробувати сили в новому для себе сегменті. Саме втішне, що український ринок не залишився в стороні. Сьогодні детально розглянемо, що ж являє собою Кіа Стінгер 2018 модельного року і чи будуть перспективи у подібної машини в СНД. Тим більше на Kia Stinger вже оголошені ціни і комплектації.
Читати далі →

lada-granta-liftback

До останнього часу існувала досить цікава ситуація, коли Lada Granta седан збирали в Тольятті, а Lada Granta ліфтбек виробляли в Іжевську. Нещодавно "Автоваз" оголосив, що тепер обидві модифікації будуть збирати на загальному конвеєрі в Тольятті. Переїзд торкнувся не тільки модель, але і значну частину обладнання.
Читати далі →

Седан Кіа Оптима в 2018 році чекає чергове оновлення. Рестайлінгову Kia Optima вже встигли показати в Кореї. Коли поновлення дійдуть до українського ринку, поки точно не відомо. Тому дилери активно розпродають поточну версію машину заманюючи цікавими комплектації і привабливими цінами.
Читати далі →

Компактний японський кросовер Рав 4 в 2018 році чекає зміна поколінь. Правда поки не зрозуміло, коли 5 покоління Toyota RAV4 виявиться на їхному ринку. Але в будь-якому випадку довго чекати не доведеться, адже з 2016 року компанія Тойота вирішила проводити РАВ4 в Санкт-Петербурзі. Так що ціна нової генерації машини може виявитися досить конкурентоспроможною. Подробиці будуть відомі ближче до літа.
Читати далі →