VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Debica (Польща)

Debica Історія компанії Debica, утвореної в Польщі в 1937 році сильно змінилася після її покупки концерном GoodYear в 1995 році. В даний час вся продукція, що випускається повністю відповідає стандартам GoodYear.
Через 50 років, в 1991 році відбувся поворотний момент в історії компанії, коли країну поглинула хвиля приватизації. У листопаді 1994 Варшавська біржа цінних паперів оцінила підприємство, і в грудні 1995 з'явився стратегічний інвестор The Goodyear Tyre >Debica, що становить 50.79%. Останні кілька років співпраці між компаніями Goodyear і Debica SA пройшли під егідою повної реструктуризації компанії Debica SA, а також солідним інвестуванням, завдяки якому Debica почала виробництво шин зі сталевим кордом для великих вантажних автомобілів.
завод Debica У 1997 році Goodyear передав компанії Debica виробництво шин для сільськогосподарської галузі, яке раніше належало компаніям Fulda (Німеччина) і Amiens (Франція).

У 1998 році був запущений в експлуатацію новий сучасний завод з виробництва радіальних коліс для вантажівок. Компанія Goodyear перемістила виробництво камер із заводу, розташованого в Туреччині, на завод Debica, зробивши тим самим Debica єдиним виробником камер для Goodyear в Європі. Співпраця з такою всесвітньо відомою компанією, як Goodyear, принесло Debica не тільки інвестиції, але і доступ до прогресивних технологій і дослідницьких центрів, які співпрацюють з провідними виробниками гуми.


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти