Нова ера вантажного автопрому - КАМАЗ 54901

У 2017 році вперше показали прототип КАМАЗ-54901. Минуло два роки і тільки зараз в 2019 році на ринок виходить серійна версія вантажівки, яку довели до досконалості.

Магістральний тягач нового покоління повинен скласти серйозну конкуренцію іноземним виробникам. Вантажівка преміум класу застосовує найсучасніші рішення, які можна зустріти в даній сфері автопрому. Абсолютно нова кабіна розроблена спільно з Мерседес-Бенц. Сучасний силовий агрегат, коробка передач, мости і рама.

Компанія КамТех пропонує великий асортимент запасних частин над вантажівки КАМАЗ в Україні. Якісний глушник на камаз і супутні комплектуючі за доступними цінами. Власний склад з великим запасом запчастин гарантує оперативну поставку будь-яких деталей.

При виробництві нового КАМАЗ-54901 використовується сучасна технологія збірки з роботизованими комплексами зварювання і штампування. Закупівлю нового обладнання для виробництва шини високої якості частково забезпечив партнер КАМАЗа Mercedes-Benz. Саме на основі кабіни Мерседес і створено нове робоче місце водія.

Блок електронних систем забезпечує легке і безпечне управління новим вантажівкою. В якості опції замовник пожет отримати такі функції, як утримання смуги, контроль втоми водія, активне рульове управління, автоматичне примусове гальмування перед перешкодою і інші технології наближають нас до впровадження повноцінного автопілота на подібний вид транспорту.

Ще одна важлива поліпшення, це підвищення екологічного стандарту, що дозволить продавати нову техніку навіть в країнах з дуже жорсткими вимогами по чистоті вихлопу. Рядний дизельний двигун здатний розвивати потужність від 380 до 550 кінських сил. В якості основної коробки передач виступає 12-ступінчаста автоматична трансмісія.

Витрата палива в середньому становить 30 літрів на 100 кілометрів пробігу. Стандартна версія має бак розміром 700 літрів. В якості опції можна встановити два бака по 600 літрів кожен. Рядний 6-циліндровий мотор розроблений німецькою компанією Liebherr має робочий об'єм трохи менше 12 літів.

У салоні водія чекає повністю цифрова панель приладів, мультифункціональний кермо для керування всілякими опціями не відволікаючись від водіння. За задніми кріслами розміщеними на пневматичній підвісці є спальне місце для відпочинку. Розміри кабіни дозволяють з комфортом розмітити водієві будь-якої комплекції.

Заявлений ресурс двигуна для нового КАМАЗа становить понад мільйон кілометрів. Виробник дає повну гарантію на всі вузли і агрегати на 260 тис. Км. Міжсервісний інтервали для вантажівки складають 120 тис. Км. Найбільш близьким аналогом української машини є Mercedes-Benz Actros 1218. Правда вантажівки зібрані на КАМАЗі істотно дешевше.

Нові Lada 2019 року
Теми, що обговорюються