САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Renault

Українське представництво французького концерну Renault нарешті то оголосила ціни на Рено Аркана. Нова модель купеобразного кросовера буде проводиться на краковському заводі французького бренду. При досить великої частки локалізації силовий агрегат все ж будуть поставляти з Європи.
Читати далі →

Сьогодні український підрозділ Renault вирішило відкрити деякі технічні характеристики Рено Аркана, нового кросовера. Крім технічних відомостей з'явилися свіжі фотографії кросовера. Сам виробник пропонує стежити за останніми новинами Рено Аркана і чекати оголошення старту продажів і публікації цін і комплектацій на нову модель.
Читати далі →

Оновлення Рено Дастер 2019 року, яким недавно піддався компактний кросовер Duster, в Renault називають найістотнішим, починаючи з 2015 року. Рестайлінг оновив зовнішність автомобіля і додав «на борт» поліпшеною машини додаткове обладнання. Покращення привели до «перекроювання» прайс-листа і зміни ціни на Дастер.
Читати далі →

Новий Рено Дастер 2019 модельного року вже зараз розбурхує любителів бюджетного кросовера. Неймовірний успіх Хендай Крета потіснила "короля" сегмента для багатьох виявився несподіванкою. Але чим відповідять французи? Адже кросоверів росіяни купують все більше і новий Renault Duster другого покоління міг би допомогти відновити втрачені позиції.
Читати далі →

Компактний Рено Сандеро Степвей 2018 став не тільки платформою для створення українського Лада ХРей , але і сам непогано продається. Досить великі комплектації і прийнятні ціни псевдокроссовера залучають росіян. Великий дорожній просвіт і хороша геометрична прохідність невеликого Renault Sandero Stepway є відмінним варіантом для поїздок по будь-яким типам доріг.
Читати далі →

Новий Рено Колеос в 2018 році розширив комплектації і з'явилися інші ціни. Кросовер, який став представляти собою преміальну версію автомобіля, по суті є перелицьованим Ніссан Х Трейл. Уже знайомий росіянам набір двигунів і коробок передач, але свіжий зовнішній вигляд і зручний салон Renault Koleos приваблює покупців. Тим самим збільшуючи лінійку доступних авто від Рено в СНД.
Читати далі →

renault_logan_2018

Новий Рено Логан 2018 трохи змінив свої комплектації і ціни, але як і раніше залишається надійним і недорогим седаном. Зовні друге покоління Renault Logan в новому році не змінилося, хоча виробник вже анонсував невеликий рестайлінг.
Читати далі →