САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

Нова Лада Гранта Крос з'явиться у дилерів пізніше за інших модифікацій Granta. Однак вже зараз ніяких секретів практично немає. Виробник перелицював Kalina Cross, залишивши основні технічні характеристики недоторканими. Основні зміни торкнулися екстер'єру та інтер'єру новинки. Сьогодні розберемо докладніше, що ж змінилося в цій частині.

За рахунок нового більш стильного бампера, великих фар і великий решітки радіатора універсал підвищеної прохідності став виглядати більш солідно. Якби задні ліхтарі змінили, то екстер'єр можна було назвати відмінним, а так задня оптика і раніше виглядає незграбно. Збоку ніяких змін. Якщо не брати до уваги широких пластикових накладок на дверях. Якщо раніше на них було написано "Kalina Cross" то зараз "Granta Cross". Фото новинки додаються в їхній галереї.

Фотографії нової Гранта Крос

У салоні збереглися ті ж помаранчеві вставки. Але наприклад з рульового колеса помаранчеву вставку замінили на чорну. А на нових кріслах кольорові квадрати замінили на орнаментні малюнки, що виглядає не так "колгоспно", як раніше. Та й самі крісла і задній диван змінили форму і стали помітно комфортніше. Водійське крісло отримала регулювання по висоті. Доповнює новий інтер'єр панель приладів з помаранчевими циферблатами і збільшеним монітором бортового комп'ютера. Модернізації піддалася і центральна консоль, на якій перемістилися деякі елементи, магнітола наприклад. Фотографії салону дивимося нижче.

Фото салону нової Гранта Крос

Мало хто звернув увагу, але у універсала і позашляхової версії обсяг багажника збільшився. Правда всього на 5 літрів. За рахунок чого відбулося зміни може сказати тільки власник даного авто, який користується багажним відсіком кожен день. Нам же відмінностей знайти не вдалося.

Фото багажника Гранта СВ Крос

Технічні характеристики Lada Granta Cross

Новий кузов Лада Гранта Крос за габаритами практично не змінився. Можна відзначити лише збільшення загальної довжини на 34 мм за рахунок інших бамперів. Новий бампер спереду став випирати трохи більше, ніж раніше. По ширині, висоті, ті ж самі показники. Ніяких змін і в величині колісної бази.Що стосується механічної коробки передач, то виробник оголосив про оптимізацію конструкції МКПП, збільшення передавального числа головної пари, плюс коробка стане менше шуміти і пропадуть зайві вібрації. Крім механіки буде доступна роботизована АМТ. Природно від звичайного універсала , його позашляхова версія буде відрізняться збільшеним на 22 мм дорожнім просвітом.

Двигуни бюджетного позашляхового універсалу зберегли свій обсяг в 1.6 літра і колишню потужність. 8-клапанний агрегат ВАЗ-11186 видає 87 к.с. 16-клапанний ВАЗ-21127 розвиває 106 кінських сил. Здавалося б, мотори колишні - 4 циліндрові з розподіленим уприскуванням, чавунним блоком і ременем в приводі ГРМ. Але і тут виробник підготував сюрприз. На зміну старим поршням з плоскими днищами в движки будуть встановлювати нові з виїмками під клапани. Така конструкція поршнів дозволить уникнути серйозної поломки двигуна в разі обриву ременя ГРМ. Правда, коли такі мотори будуть встановлювати під капот новинки поки невідомо.

Звичний "Макферсон" спереду і напівзалежна підвіска ззаду. Практичний пластиковий обвіс дозволить захистить кузов від дрібних пошкоджень. Під капотом з'явилася додаткова шумоізоляція, замок капота змінив своє місце розташування. На порогах тепер красуються хромовані накладки з написом "Granta Cross". В іншому без сюрпризів.

Розміри, маса, обсяги, кліренс нової Лада Гранта Крос

 • Довжина кузова - 4138 мм
 • Ширина - 1700 мм
 • Висота - 1560 мм
 • Споряджена маса - від 1125 кг
 • Повна маса - 1560 кг
 • Колісна база - 2476 мм
 • Колія передніх і задніх коліс - 1430/1418 мм відповідно
 • Обсяг багажника - 360 літрів
 • Обсяг багажника при складених сидіннях - 675 літрів
 • Обсяг паливного бака - 50 літрів
 • Розмір шин - 195/55 R15, 195/50 R15,
 • Дорожній просвіт (кліренс) - 182 мм

Відео Lada Granta Cross

Відео огляд Гранта Крос з краковського автосалону.

Ціни і комплектації Гранта Крос 2018-2019

Офіційно ціни на Granta Cross поки не оголошені. Тому можна відштовхуватися від вартості Kalina Cross. Можливо з'являться нові комплектації. Якщо судити по іншим модифікаціям оновленої Гранта, то вартість новинки серйозно не зміниться.

 • 1.6 л. 8-кл. (87 к.с.), 5МТ / Classic - 545 800 руб.
 • 1.6 л. 16-кл. (106 к.с.), 5МТ / Comfort - 562 700 руб.
 • 1.6 л. 16-кл. (106 к.с.), 5МТ / Luxe - 588 600 руб.
 • 1.6 л. 16-кл. (106 к.с.), АМТ / Comfort - 590 700 руб.
 • 1.6 л. 16-кл. (106 к.с.), АМТ / Luxe - 613 600 руб.
 • 1.6 л. 16-кл. (106 к.с.), АМТ / Luxe / Glonass - 619 600 руб.

Що стосується кольорів кузова, то тут безкоштовні тільки чорний і білий ( "Біле хмара" - 240 і "Пантера" 672). За інші металіки доведеться доплачувати за 6 000 рублів.