САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ
Нові Lada 2018-2019 роки
Теми, що обговорюються

У їхн складний час, бажання їздити на престижній іномарці і гарненько заощадити, іноді натикається на сувору реальність. Наскільки б якісною і надійною була машина, поломка це неминучість пов'язана з фізичним зносом деталей. А якщо ви потрапили в ДТП, то вас чекає ціла епопея з повернення автомобіля до життя.

Якщо машина нова, то страхова компанія і дилер вам на допомогу. А якщо машина вже знята з гарантії, та й страховий випадок тут явно не вашу користь. Тоді весь тягар фінансових проблем лягає на ваші плечі. Після будь-якого ДТП краще провести об'єктивний аналіз - чи варто взагалі відновлювати машину або простіше здати її в розбирання. Якщо вирішили ремонтувати, то та ж розбирання стане для вас основним постачальником дешевих деталей.

Авторозборка в Москві - вдале рішення, з огляду на розміри мегаполісу і кількість машин відправляються на запчастини. Завдяки розборок, де багато іномарки закінчують свій шлях, у вас є можливість серйозно заощадити. Неважливо наскільки рідкісна і незвичайна у вас машина. Американські, японські та європейські моделі давно заполонили їхні дороги. Частина цих машин потрапляє в ДТП ще в "свіжому" вигляді. Якщо кузов відновленню не підлягає, то багато вузлів і агрегати залишаються в ідеальному стані. Не забуваємо, що це ще й оригінальні комплектуючі.

Потрібні запчастини, звертайтеся на сайт Авторозборка РФ.ру, де вас чекає зручна навігація, великий вибір і дуже демократичні ціни. Каталог доступних деталей поповнюється постійно. Живете далеко, тоді оформляйте доставку. Свій власний сервісний центр, де професіонали не тільки оперативно розбирають машини, але і збирають! Слюсарі готові запропонувати вам послуги з установки деталей на вашу машину. 13 років бездоганної роботи сплаченого колективу майстрів і тисяч задоволених клієнтів.

Якщо ви розумієте, що відновлення авто після ДТП не має сенсу, тоді звертайтеся туди ж. Експерти швидко проведуть аналіз ситуації, що склалася. Можливо ви помиляєтеся і машину можна полагодити не вкладаючи божевільних средств.В іншому випадку ви отримаєте гроші, а інші автовласники можливість купити деталі з вашої машини. Зручна для всіх схема.