VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Cooper Tires (США)

Cooper Tires

Cooper Tire > - американська компанія, що спеціалізується з 1914 року на виробництві шин для позашляховиків і легкових автомобілів. располагаются в 13 странах. 52 заводу Cooper розташовуються в 13 країнах. Компанія займає друге місце в Північній Америці і сьоме в усьому світі. Основні напрямки діяльності - виготовлення мотоциклетних та автомобільних, легкових і вантажних автопокришок, камер, протекторів і обладнання, найбільшою популярністю користуються шини Cooper для позашляховиків. и зимние шины Cooper это всегда высокое качество и хорошие показатели в эксплуатации. Літні шини Cooper і зимові шини Cooper це завжди висока якість і хороші показники в експлуатації.
Компанії належать марки Cooper, Mastercraft, Dean, Starfire, Avon, Dominator, Mickey Thompson, Dick Cepek, Chengshan і Austone.

Історія компанії:
В Акроне, штат Огайо, США, сводные братья John F.Schaefer и Claude E.Hart покупают «M> 1914 - В Акроні, штат Огайо, США, зведені брати John F.Schaefer і Claude E.Hart купують «M > Фірма виготовляє ремонтні комплекти для автопокришок.

Владельцы приобретают «Giant Tire > 1917 - Власники набувають «Giant Tire > Директором призначається Ira J.Cooper, який розробляє стратегію розвитку компанії і очолює її чверть століття, аж до своєї смерті в 1941 році.

Компания сливается с «Falls Rubber Company» и образует «The Master Tire > 1927 - Компанія зливається з «Falls Rubber Company» і утворює «The Master Tire > Фірма виробляє 2850 автопокришок в день під шістьма марками - Cooper, Falls, Giant, Sterchi, Hoover і Tigerfoot.

На продукции выпускаемой для фронта (понтоны, плоты, водонепроницаемые мешки, камуфляж, автопокрышки для военных транспортных средств) появляется логотип компании. 1941 - На продукції, що випускається для фронту (понтони, плоти, водонепроникні мішки, камуфляж, автопокришки для військових транспортних засобів) з'являється логотип компанії.
Ім'я стає торговою маркою.

Компания в честь своего бессменного директора стала официально называться «Cooper Tire > 1946 - Компанія в честь свого беззмінного директора стала офіційно називатися «Cooper Tire >

1960 - «Cooper Tire > внесена в список на Нью-Йоркській фондовій біржі. Час побудови активної маркетингової політики. Компанія купує заводи в Кларксдейлі і Аубурн.

Производство изделий для промышленности становится отдельной корпорацией «Cooper Industrial Products, Inc» и расширяется за счет второго завода в Эль-Дорадо. 1964 - Виробництво виробів для промисловості стає окремою корпорацією «Cooper Industrial Products, Inc» і розширюється за рахунок другого заводу в Ель-Дорадо.
Паралельно відкривається ще один шинний завод в Тексаркані, штат Арканзас. Будується центр досліджень і розробок, лабораторія випробувань.

Новые крупные производственные мощности начинают работать в Лос-Анджелесе и Атланте, активно вторгаясь на местные рынки. 1966 - Нові великі виробничі потужності починають працювати в Лос-Анджелесі і Атланті, активно втручаючись на місцеві ринки.


Специалисты компании завершают корпоративные исследования радиальной автопокрышки и оборудования для ее производства. 1974 - Фахівці компанії завершують корпоративні дослідження радіальної автопокришки і обладнання для її виробництва.
Починається виробництво в повному масштабі металокордних радіальних легкових автопокришок на заводах Тексаркани і Фіндлі.

Компания представила первое поколение всесезонных радиальных автопокрышек для легковых автомобилей. 1980 - Компанія представила перше покоління всесезонних радіальних автошин для легкових автомобілів. На ексклюзивну серію встановлена ​​довічна гарантія.

Компания появляется в списке-рейтинге 500 крупнейших американских промышленных компаний. 1983 - Компанія з'являється в списку-рейтингу 500 найбільших американських промислових компаній. Чистий річний обсяг продажів в цей час перевищує 500 мільйонів доларів.

Компания приобретает компанию по производству камер в Мексике и открывает центры оптовых продаж в Такоме и Вашингтоне, чтобы обслуживать клиентов в пяти северо-западных штатах Америки. 1986 - Компанія купує компанію з виробництва камер в Мексиці і відкриває центри гуртових продаж в Такомі та Вашингтоні, щоб обслуговувати клієнтів в п'яти північно-західних штатах Америки. «лучшим в резиновой промышленности». Один з найавторитетніших бізнес-журналів «Sales >Cooper «найкращим в гумової промисловості».

Завод в Тексаркане, начавший свое производство в 1964, выпустил свою 100-миллионную автопокрышку. 1988 - Завод в Тексаркані, який почав своє виробництво в 1964, випустив свою 100-мільйонну шину.

Компания покупает свое четвертое производство площадью 1.8 миллионов квадратных футов в Олбани, штат Джорджия. 1990 - Компанія купує своє четверте виробництво площею 1.8 мільйонів квадратних футів в Олбані, штат Джорджія. Завод в Олбані починає виробництво пасажирських і легких металокордних автопокришок для вантажних автомобілів також випускає новинку - високотехнологічну автопокришку з індексом швидкості "V" і унікальним дизайном.

Объем продаж шин Cooper достигает 1 миллиарда долларов. 1991 - Обсяг продажів шин Cooper досягає 1 мільярда доларів.

Компания заключает соглашение с ContiTech, Германия. 1995 - Компанія укладає угоду з ContiTech, Німеччина. Мета - спільно розвивати нові технології і проектувати обладнання для світового автомобільного ринку.

Компания приобретает Avon Tyres Limited, который включает крупные центры оптовых продаж во Франции, Германии и Швейцарии. Рік випуску 1996 - Компанія купує Avon Tyres Limited, який включає великі центри гуртових продаж у Франції, Німеччині та Швейцарії.

Продукция компании присутствует на рынках во всем мире. 2000 - Продукція компанії присутня на ринках в усьому світі. чтобы стать эксклюзивным дистрибьютором марки в Северной Америке. Фірма купує «Dean Tire >Pirelli, щоб стати ексклюзивним дистриб'ютором марки в Північній Америці.


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти