VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Continental (Німеччина)

Про компанію:
занимает первое место в Германии, второе в Европе и четвертое во всем мире. Серед шинних виробників Continental займає перше місце в Німеччині, друге в Європі і четверте у всьому світі. занимает лидирующие позиции. На ринку зимових шин в Європі Continental займає лідируючі позиції.

Асортимент товарів охоплює легкові, вантажні, промислові, сільськогосподарські, велосипедні і позашляхові шини, а також шини для екскаваторів, транспорту лісових господарств і різних приватних марок.

Концерну належать марки Continental, Uniroyal (Europe), General Tire, Semperit, Gislaved, Viking, Barum, Mabor, Euzkadi і Sime.

Історія компанії:

Continental
- Создание в Ганновере Акционерного общества Continental Caoutchuc > по производству изделий из мягкой резины, прорезиненной ткани, литых шин для экилажей и велосипедов. 8 жовтня, 1871 - Створення в Ганновері Акціонерного товариства Continental Caoutchuc > по виробництву виробів з м'якої гуми, прогумованої тканини, литих шин для екілажей і велосипедів.

- Изображение вставшей на дыбы лошади стало торговой маркой Continental Caoutchuc > 1882 - Зображення здибленого коня стало торговою маркою Continental Caoutchuc > Причина проста. Цей символ - частина герба землі Саксонія, столицею якої є місто Ганновер, в якому була створена компанія.

Continental
- Continental первым среди немецких фирм начинает выпускать пневматические шины для велосипедов. 1892 - Continental першим серед німецьких фірм починає виробляти пневматичні шини для велосипедів.


Continental
- Начало производства шин с протектором без рисунка. 1898 - Початок виробництва шин з протектором без малюнка.


Continental
- Первый немецкий дирижабль LZ 1 изготовлен из материала производства Continental. 1900 - Перший німецький дирижабль LZ 1 виготовлений з матеріалу виробництва Continental.

Continental
- Mercedes, производства Daimler, благодаря пневматическим шинам Continental, добивается сенсационной победы на автогонках в Ницце. 1901 - Mercedes, виробництва Daimler, завдяки пневматичним шинам Continental, добивається сенсаційної перемоги на автогонках в Ніцці.

Continental
- Представительство Continental открыто в России. 1903 - Представництво Continental відкрито в Росії. Представництво знаходилося за адресою Санкт-Петербург, Сімін провулок, 1.

- Continental начинает производить противоскользящие шины, предвестники шин с шипами. 1905 - Continental починає виробництво протиковзних шини, передвісники шин з шипами.

Continental
- Открытие первого Московского представительства Continental по адрессу Дмитровка, 11 (сегодня Большая Дмитровка). 1907 - Відкриття першого Московського представництва Continental за адресою Дмитрівка, 11 (сьогодні Велика Дмитрівка). издает первый атлас дорог для водителей автомобилей и мотоциклов. Continental видає перший атлас доріг для водіїв автомобілів і мотоциклів.

Continental
- Continental изобретает съемный обод для легковых автомобилей, позволяющий сэкономить время и силы во время замены шин. 1908 - Continental винайшов знімний обід для легкових автомобілів, що дозволяє заощадити час і сили під час заміни шин.

Continental
- Образцы синтетической резины, разработанные в лаборатории Bayer, с успехом вулканизированные на шинных предприятиях Continental, прошли первые испытания. 1909 - Зразки синтетичної гуми, розроблені в лабораторії Bayer, вдало вулканізовані на шинних підприємствах Continental, пройшли перші випробування.

Continental - Гран-при России. 1913 - Гран-прі Росії. занял третье место. Барон А. Нотомб на Bergmann-Metallurgique з шинами Continental-Pneumatic посів третє місце. Нотомб не справив жодної заміни шин. Гонка на 1 версту під Москвою. Переможці використовували шини моделі Continental-Pneumatic, які витримали високі швидкості.

Continental - Continental отметил 50-летний юбилей, предложив рынку шины с более гибким кордом из волокнистой ткани. 1921 - Continental відзначив 50-річний ювілей, запропонувавши ринку шини з більш гнучким кордом з волокнистих тканин. произвел первые пневматические шины для грузовиков, заменив применяемые до сих пор литые шины. Continental випустив перші пневматичні шини для вантажівок, замінивши застосовуються до цих пір литі шини.

- Применение углерода в целях увеличения срока использования шин и сохранения характерного для них цвета . 1926 - Застосування вуглецю з метою збільшення терміну використання шини і збереження характерного для них кольору.

- Объединение с основными компаниями, представляющими немецкую резиновую промышленность, с целью создания Continental Gummi - Werke AG. 1928/29 - єднання з основними компаніями, представленими на німецькому ринку, з метою створення Continental Gummi - Werke AG. Проіобретеніе заводів в Ганновері і Корбахе.

- Continental представляет на рынок метало-резиновые крепления Schwingmetall применяемые с целью снижения вибрации и шума во время работы мотора. 1932 - Continental представляє на ринку метало-гумові кріплення Schwingmetall використовуються з метою зниження вібрації і шуму під час роботи мотора.

Continental - Непрерывная цепь побед на автогонках автомобилей Mercedes и Auto-Union, оснащенных шинами Continetal. 1935-40 - Безперервний ланцюг перемог на перегонах авт Mercedes та Auto-Union, оснащених шинами Continetal. Чотири Grand Prix на гонках в Герамніі, чотири перемоги на гонках в Тріполі, Північній Африці, три в Італії. Численні перемоги допомагають таким гонщикам як Карасиолла, Розенмейєр і Стак отримати міжнародне визнання.

- Начало использования синтетической резины в производстве шин. 1936 - Початок використання синтетичної гуми у виробництві шин.

- Заложен первый камень шинного завода в Штокене, Ганновер. 1938 - Закладено перший камінь шинного заводу в Штокене, Ганновер.

- Получение патента на изготовление бескамерных шин. 1943 - Отримання патенту на виготовлення безкамерних шин.

- Начало конвейерного производства металлокорда. 1951 - Початок конвеєрного виробництва металокорду.

Continental
- Continental добавляет шины М + S в ассортимент шин, предназначенных для езды в зимнее время года. 1952 - Continental додає шини М + S до асортименту шин, призначених для їзди в зимову пору року.

Continental
- Continental - первая немецкая компания, начавшая производить бескамерные шины, а также рессоры для грузовиков и автобусов. 1955 - Continental - перша німецька компанія, розпочала виробництво безкамерних шин, а також ресори для вантажівок і автобусів.

- Начало массового производства шин с радиальным кордом. 1960 - Початок масового виробництва радіальних шин.

Continental
- Завершение строительства завода в Данненберге/Эльбе по производству пластиковых компонентов для нужд автопромышленности. 1961 - Завершення будівництва заводу в Данненберзі / Ельбі з виробництва пластикових компонентів для потреб автопромисловості.

Continental - Строительство завода по производству технических продуктов в Нортхейм. 1964 - Будівництво заводу з виробництва технічних продуктів в Нортхейм. Будівництво заводу з виробництва шин у Франції.

Continental - Открытие полигона Contidrom по тестированию шин в Люнебурге Хайде. 1967 - Відкриття полігону Contidrom з тестування шин в Люнебурзі Хайде. Пізніше, в 1944-95 рр., Його площа була майже вдвічі для будівництва нових треків, один з яких довжиною у 3,8 км, призначався для випробувань маневреності автомобілів.

- На заводе в Корбахе устанавливается самое объемное в Европе оборудование для производства шлангов. 1971 - На заводі в Корбахе встановлюється саме об'ємне в Європі обладнання для виробництва шлангів. З Ганновера виробництво шлангів повністю переноситься в Корбах.

Continental - Continental запускает в производство нешипованные зимние шины ContiContact. 1972 - Continental запускає у виробництво нешиповані зимові шини ContiContact.

- Continental является первым производителем, снабжающим Европейскую автомобильную промышленность штампованными пыльниками из полиуритана. 1974 - Continental є першим виробником, що постачають Європейську автомобільну промисловість штампованими пильовиками з поліуритану.

- В Нортхайме запущена одна из крупнейших в Европе линий по производству лент для конвейеров. 1976 - У Нортхайме запущена одна з найбільших в Європі ліній по виробництву стрічок для конвеєрів.

- Куплено предприятие Techno-Chemie во Франкфурте, один из ведущих производителей шланговых соединений в Германии. 1978 - Придбано підприємство Techno-Chemie у Франкфурті, один з провідних виробників шлангових з'єднань в Німеччині.

Continental - С приобретением всего европейского шинного бизнеса компании Юниройал Инк., США, Continental получает более широкую базу в Европе (фото: завод в Ахене). 1979 - З придбанням всього європейського шинного бізнесу компанії Юніройал Інк., США, Continental отримує ширшу базу в Європі (фото: завод в Ахені).

- Подшипники вала двигателя производства Continental - специальные несущие элементы, используемые в моторах для гашения вибрации и шума - производятся в массовом порядке для автомобильной промышленности. 1983 - Підшипники вала двигуна виробництва Continental - спеціальні несучі елементи, які використовуються в моторах для гасіння вібрації та шуму - виробляються в масовому порядку для автомобільної промисловості.

- Continental приобретает шинный бизнес австрийской компании Semperit. 1985 - Continental набуває шинний бізнес австрійської компанії Semperit.

- Присоединение General Tire, Inc. 1987 - Приєднання General Tire, Inc. Компанія працює під ім'ям Continental Tire North America, Inc. з 2001 року.

Continental - Continental и португальская компания Mabor основывают совместное предприятие по производству шин в Лузадо/Опорто. 1989-90 - Continental і португальська компанія Mabor засновують спільне підприємство з виробництва шин в Лузадо / Опорто. У 1993 році відбувається остаточне придбання бізнесу і заводу з виробництва текстильного корду.

Continental - Оперативный сегмент промышленной продукции реорганизован под маркой ContiTech. 1991 - Оперативний сегмент промислової продукції реорганізований під маркою ContiTech. со своей шиной ContiEcoContact, является первым производителем легковой шины с экологической направленностью, обладающей специальными свойствами для экономии горючего и увеличения ходимости. Continental, зі своєю шиною ContiEcoContact, є першим виробником легкової шини з екологічною спрямованістю, що володіє спеціальними властивостями для економії пального та збільшення ності.

Continental - Приобретен контрольный пакет акций чешской компании Barum, распространяющийся на завод в Отроковице по производству шин для легковых и грузовых автомобилей, а также на дилерскую сбытовую сеть, насчитывающую около 50 филиалов. 1993 - Придбано контрольний пакет акцій чеської компанії Barum, що поширюється на завод в Отроковіце по виробництву шин для легкових і вантажних автомобілів, а також на дилерську збутову мережу, яка налічує близько 50 філій. импеет около 2100 точек розничных продаж и франчайзеров в 14 европейских странах. Continental імпеет близько 2100 точок роздрібних продажів і франчайзерів в 14 європейських країнах. Айслинген, с JH Benecke AG, Ганновер. Відбувається злиття Goppinger Kaliko GmbH, Айслінг, з JH Benecke AG, Ганновер. интегрирована в ContiTech Group. Нова компанія Benecke-Kaliko AG інтегрована в ContiTech Group. Ключовий продукцією є тканини з вініловим покриттям, матеріали для обшивки.

- Совместное предприятие между ContiTech и словацкой компанией Vegum по производству штампованных изделий из резины для автомобильной промышленности Европы. 1994 - Спільне підприємство між ContiTech і словацькою компанією Vegum з виробництва штампованих виробів з гуми для автомобільної промисловості Європи. У 1996 році договір поширюється і на литі вироби.

- Создано отделение Automotive Systems концерна Continental с целью бизнеса в области производства систем для автомобильной промышленности. 1995 - Створено відділення Automotive Systems концерну Continental з метою бізнесу в області виробництва систем для автомобільної промисловості. ContiTech набуває бізнес компанії TBA Belting Ltd., Віган, Манчестер, Великобританія, в сфері виготовлення системних компонентів для трансмісії.

- Continental представляет на рынок ISAD - Intergrieter - Starter-Alternator - Daempfe интегрированные стартер, синхронный генератор переменного тока и глушитель. 1997 - Continental представляє на ринок ISAD - Intergrieter - Starter-Alternator - Daempfe інтегровані стартер, синхронний генератор змінного струму і глушник. Це абсолютно нова система глушника, безшумного стартера і генератора, відзначена Інноваційною премією німецької економіки. Починаючи з 2001 року планується випуск легкових автомобілів, оснащених ISAD.

Continental - Continental приобретает у американского ITT Industries Inc. 1998 - Continental набуває у американського ITT Industries Inc. за .93 млрд. по виробництву автомобільних гальм і шасі. На визнаного у всьому світі виробника гальмівних і інших систем працює більше 10.000 співробітників. и стало выпускать шины Continental Tyres. Основу всього підприємства становить Alfred Teves GmbH, Frankfurt, яке зі своїми 16 заводами увійшло в сегмент Continental і стало випускати шини Continental Tyres.

Continental - Экспансия автошин за счет приобретения акций предприятий, технического сотрудничества и инвестиций в новые производства: обмен технологиями с фирмой Fate/Аргентина, совместное предприятие с Matador/Словакия, приобретение автошинного бизнеса (2 завода и 1.000 розничных магазинов) группы Carso/Мексика, 60% предприятия GenTyre в Южной Африке, именуемого теперь Continental Tyre South Africa. 1998-99 - Експансія автошин за рахунок придбання акцій підприємств, технічної співпраці і інвестицій в нові виробництва: обмін технологіями з фірмою Fate / Аргентина, спільне підприємство з Matador / Словаччина, придбання шинного бізнесу (2 заводи і 1000 роздрібних магазинів) групи Carso / Мексика , 60% підприємства GenTyre в Південній Африці, іменованого тепер Continental Tyre South Africa. открывает свой первый завод по производству и монтажу колес в комплекте за пределами Европы, в бразильском Juiz de Fora. Continental відкриває свій перший завод з виробництва і монтажу коліс в комплекті за межами Європи, в бразильському Juiz de Fora. Подальші кроки на шляху інтернаціоналізації ContiTech сконцентровані на придбанні заводів в Чилі і Мексиці, створення нових виробництв в Бразилії, Мексиці і Угорщині.

Continental - Открытие нового завода по производству шин для легкового транспорта в Timosoara/Румыния. 2000 - Відкриття нового заводу з виробництва шин для легкового транспорту в Timosoara / Румунія. устанавливает широкие партнерские отношения с японской корпорацией Nisshinbo для производства тормозных систем и шасси для японского и корейского рынка. Continental Teves встановлює широкі партнерські відносини з японською корпорацією Nisshinbo для виробництва гальмівних систем і шасі для японського і корейського ринку. принадлежит доля в 51%, носит название Continental Teves Corporation. Спільне підприємство, в якому Continental належить частка в 51%, носить назву Continental Teves Corporation.

- Путем приобретения компании Temic GmbH в Nuremberg Continental завоевывает прочные позиции на стремительно растущем рынке разработки и производства электронных систем для автомобилей. 2001 - Шляхом придбання компанії Temic GmbH в Nuremberg Continental завойовує міцні позиції на стрімко зростаючому ринку розробки та виробництва електронних систем для автомобілів. Ця компанія має також виробництва в Америці і Азії, входить до складу підрозділу Continental Automotive Systems. Япония, приобретает контрольный пакет акций Shin-Ei и Shin Tec - компаний-производителей механизмов тормозных приводов и дисковых тормозов. Continental Teves Corporation, Японія купує контрольний пакет акцій Shin-Ei та Shin Tec - компаній-виробників механізмів гальмівних приводів і дискових гальм. Ця продукція доповнює виробництво компонентів для гальмівних систем в Японії компанією Continental. ContiTech купує 51% акцій китайського виробника шлангових з'єднань. Спільне підприємство під назвою ContiTech Grand Ocean виробляє системи кондиціонування повітря і пристрої гідропідсилювачів у Китаї. Таким чином, число спільних підприємств ContiTech у Китаї сягнуло 4-х.

- Continental и Bridgestone объявляют о своем сотрудничестве в области беспрокольных технологий (run-flat) с целью единого мирового стандарта беспрокольных шин, устанавливаемых на колеса со стандартным ободом. 2002 - Continental і Bridgestone оголошують про свою співпрацю в галузі безпрокольних технологій (run-flat) з метою створення єдиного світового стандарту безпрокольних шин, що встановлюються на колеса зі стандартним ободом. подписывают соглашение о более тесном сотрудничестве в разработке и производстве шин в будущем. Continental і Yokohama укладають угоду про тіснішу співпрацю в розробці і виробництві шин в майбутньому. Створено спільну компанію з рівними частками власників для розвитку діяльності, спрямованої на японських автовиробників.

Continental - Continental укрепляет свои позициии в странах Азиатского региона и Австралии, открыв совместное производство с Малазийским конгломератом Sime Darby Berhad. 2003 - Continental зміцнює свої позициии в країнах Азіатського регіону і Австралії, відкривши спільне виробництво з Малазійським конгломератом Sime Darby Berhad. Компанія, що діє під назвою Continental Sime Tyre Sdn. владеет двумя шинными заводами в Малазии. Bhd., Володіє двома шинними заводами в Малазії. ContiTech створює спільне підприємство з виробництва хутра пневматичного ресора в Кореї. Презентація шини ContiSportContact 2 Vmax, першої в світі шини для швидкостей 360 км / год (224 миль на годину). Continental

- Continental расширяет свою производственную базу в Румынии, открыв завод по изготовлению конвейеров для автомобильной электроники - с научно-исследовательским центром - в Сибиу, а также производственные мощности для производства вентиляционных линий в Тимишоара. 2004 - Continental розширює свою виробничу базу в Румунії, відкривши завод по виготовленню конвеєрів для автомобільної електроніки - з науково-дослідним центром - в Сібіу, а також виробничі потужності для виробництва вентиляційних ліній в Тімішоара. приобретает завод японской компании по производству передатчиков рулевого колеса, с производственными мощностями в Китае. Continental набуває завод японської компанії з виробництва передавачів рульового колеса, з виробничими потужностями в Китаї. Запуск нового заводу з виробництва компонентів тормгозной частини в Мексиці. Придбання Phoenix AG. Після злиття ContiTech і Phoenix, з'являється найбільший в світі фахівець з гумовим і пластмасових виробів.


Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти