VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Стартували зйомки автошоу від екс-Top Gear

Розділ: Кіно Переглядів: 460 | 8 жовтня 2015
Погодьтеся, сам факт того, що одне з найпопулярніших шоу в світі Top Gear припинило своє існування, не може радувати мільйони прихильників по всій планеті. Але є і хороші новини.

Після «війни» Джеремі Кларксона з каналом BBC, шоу змушене було закритися. Джеремі, йдучи, прихопив з собою і парочку зіркових колег, в особі Джеймса Мея і Хаммонда Річарда. В середині минулого літа, компанія Amazon повідомила відмінну новину, про те, що трійця з Top Gear тепер буде співпрацювати з компанією в форматі нового автомобільного шоу. Джеремі Кларксон вже навіть встиг поділитися першим кадром, зробленим під час старту зйомок. Пілотний епізод шоу варто очікувати в наступному році.

Стартовали съемки автошоу от ex-Top GearVK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) Шини BFGoodrich (США) Cooper Шини (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) САВА (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Шини Kumho (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти