VK.init({apiId: 3462626, onlyWidgets: true});
автошина
Bridgestone (США) Michelin (Франція) Nokian Tyres (Фінляндія) Goodyear (США) Continental (Німеччина) Dunlop (Великобританія) FULDA (Німеччина) Yokohama (Японія) Pirelli (Італія) TOYO (Японія)

Оригінальна версія фільму Mad Max: Fury Road

Розділ: Кіно Переглядів: 580 | 23 вересня 2015
Спочатку, в планах режисер нового блокбастера про Божевільний Макс, Джорджа Міллера, було зняти картину в чорно-білому кольорі. Однак, в результаті, все вийшло зовсім навпаки. Фільм якраз запам'ятався дуже яскравими квітами.

Оригинальная версия фильма Mad Max: Fury Road

Ще минулої весни, в одному зі своїх інтерв'ю, містер Міллер нарікав на те, що чорно-біле кіно, в сучасних реаліях, автоматично відносять арт-хаусу. А його ідея якраз була позбавити фарб постапокаліптичний світ. Так як з прокатної версії нічого не вийшло, режисер наполягав на випуску Blu-ray версії якраз в чорно-білому кольорі. А ще, крім того, позбавити картину від саундтрека, залишивши лише кілька треків. На жаль, і тут теж не вийшло. Але у нас з вами є можливість прямо зараз подивитися фільм в бажаному для Міллера форматі. За мотивами Gran Turismo все-таки знімуть фільм

VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "640", attach: false});

Расшифровка индекса нагрузки шин (таблица) Расшифровка индекса скорости шин (таблица)


Barum (Чехія) BFGoodrich Tires (США) Cooper Tires (США) Debica (Польща) Vredestein (Данія) SAVA (Словаччина) Gislaved (Швеція) Uniroyal (США) Kumho Tyres (Південна Корея) Falken (Німеччина)
© 2007 - 2016 euroshina.com.ua - авто новини, статті, інформація про диски і шини | Контакти