САМЕ СВІЖЕ НА САЙТІ

Нові Lada 2018-2019 роки

Теми, що обговорюються

Нещодавно стали відомі характеристики і ціна на Mitsubishi L200 нового покоління для Росії. Японський автовиробник Mitsubishi вже почав серійне виробництво популярного пікапа L200 п'ятого покоління.
Читати далі →

Вітчизняний автогігант розкрив статистику з продажу за минулий лютий. За підсумками минулого періоду виявилося, що сімейство Лада Гранта стало найпопулярнішим. Оновлений автомобіль захопив лідерство на ринку ще в кінці минулого року. Швидше за все нова Granta залишиться на першому місці надовго.
Читати далі →

Нова Лада Веста СВ Крос в 2019 році може виявитися досить вигідною покупкою. Нагадаємо, що з 1 березня починає діяти програма "сімейний автомобіль" дозволяє отримати 10 відсоткову знижку. Крім того, сам "Автоваз" оголосив про спеціальну акцію на Lada Vesta SW Cross.
Читати далі →

Майже всі машини Лада будуть доступні за програмою "сімейний автомобіль" і "перший автомобіль". Інформація про участь у держпрограми з'явилася на офіційному сайті "Автоваза". Швидше за все найближчим часом росіяни вирішили заощадити зможуть звертатися до дилерів.
Читати далі →

Сьогодні хотілося б поговорити про муки вибору відеореєстратора для свого авто. Про необхідність подібного гаджета в вашій машині багато хто вже переконався на своєму гіркому досвіді. Але як вибрати найкращий і на що звернути увагу в першу чергу?
Читати далі →

З сьогоднішнього дня стартує держпрограма сімейний автомобіль 2019, яка дозволить купити нову машину для громадян РФ з двома і більше неповнолітніми дітьми. Ще 25 лютого глава Мінпромторгу Денис Мантуров заявив, що дія програми, яка непогано показала себе в 2017 і 2018 році, буде продовжено 1 березня 2019 року.
Читати далі →

Lada Vesta Sport виявилася найдорожчою з усього модельного ряду "АвтоВАЗу" і сміливо переступила позначку в мільйон рублів. Наскільки модель виявиться популярною у росіян поки не зрозуміло. Швидше за все 2019 рік покаже наскільки покупці оцінили розробку українського автогіганта.
Читати далі →