Skoda продовжує бити його рекорд продажів


Листопад став найсильнішим місяцем в історії бренду

Чеський виробник Skoda продовжує покращувати свої рекорди продажів нових автомобілів. У листопаді минулого року компанія продала 114,600 автомобілів по всьому світу, це найсильніший місяць в історії бренду.

Порівняно з листопадом 2016 року продажі Skoda в світі зросло на 17,5%. Найбільше зростання було зафіксоване в Індії — на цілих 43%. Після Китаю (+ 23,4%) і Європа (+ 12,2%). Це китайський ринок і записали ще один рекорд досягнення — за минулий місяць дилери продали понад 37000 машин.

«Результати показують, що Kodiaq вже займає тверду позицію на ринку. Ми також дуже задоволені успішним запуском Karoq. Ці дві моделі є частиною стратегії Skoda по розширенню діапазону моделей позашляховиків, які ми пропонуємо, «сказав член ради директорів Skoda — Алан Favilla, відповідальний за продажі і маркетинг.

Статистично кажучи в цьому році два нових-модель SUV Чехи збільшення продажів марки в цьому сегменті на 50%. За Favilla, ці показники будуть зростати по мірі Karoq ще йде масовий ринок і інтерес до неї серйозно.

Фото: Skoda

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *